Wpis z mikrobloga

Od poniedzialku zniesli nakaz noszenia maseczek w sklepach. Ale tak naprawde nic sie nie zmienilo, wszyscy dalej w maseczkach chodza. Bylem w ciagu tygobnia kilka razy w sklepie (ASDA, Morrisons, Sainsbury, M&S) widzialem 3 ludzi bez maseczki. To nawet spoko ze sie okazalo ze tak naprawde nakaz nie byl potrzebny.
Jak to wyglada w innych miastach?
#uk #koronawirus
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mielonkazdzika: u mnie na wiosce tak może z 80% ludzi dalej w maseczkach. Bez głównie młodzi. Sam też się jakoś nie przejmuje jak zapomnę wziąć z domu czy z samochodu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Budo: noszenie masek na siłowni uważam prywatnie za przegięcie. Na swojej w ciągu całego covidu widziałem tylko jedną osobę ćwiczącą w masce.
  • Odpowiedz
@Budo: Może zaleta mieszkania na wiosce, że mieli to po prostu gdzieś. Chcesz używaj, nie to nawet nie zwrócimy Tobie uwagi.
Pozawieszali tylko plexe pomiędzy maszynami i porozklejali naklejki wszędzie co by pamiętać o social distnacing.
  • Odpowiedz
@Budo: W.maskach na siłowni XD na szczęście u mnie nie wpadli nawet na tak idiotyczny pomysł. Zgniłbym fest jakbym widział jakiegoś idiote ćwiczącego w masce
  • Odpowiedz
@DADIKUL: taki, że siłka mogła legalnie działać. Siłownie gdzie nie ma wymogu jakby ktoś p----------ł, to mogły by mieć problem. Anyway, takie zasady były w the gym, jednej z większych sieci.
  • Odpowiedz