Wpis z mikrobloga

Od poniedzialku zniesli nakaz noszenia maseczek w sklepach. Ale tak naprawde nic sie nie zmienilo, wszyscy dalej w maseczkach chodza. Bylem w ciagu tygobnia kilka razy w sklepie (ASDA, Morrisons, Sainsbury, M&S) widzialem 3 ludzi bez maseczki. To nawet spoko ze sie okazalo ze tak naprawde nakaz nie byl potrzebny.
Jak to wyglada w innych miastach?
#uk #koronawirus
  • 26
  • Odpowiedz
W Bristolu w miejscach gdzie dalej zaleca się noszenie masek większość nosi, w sklepach gdzie jest informacja że twój wybór raczej pół na pół. Nawet nie widzialem ze w uk są maski na jakiś siłowniach myslalem ze tylko w stanach tak jest. Na szczęście u Mnie silka normalnie bez masek
  • Odpowiedz
  • 3
@mielonkazdzika: z dniem zniesienia obowiązku noszenia maseczek - nie noszę. Ale zauważyłam, że reakcja ludzi jest różna w zależności od miasta. W moich lokalnych sklepach (asda, aldi, tesco) nie ma ciśnienia i ludzie chodzą bez masek na lajcie. Ale mój niebieski był w mieście obok w Aldi i patrzyli na niego jak na ufo. To samo ludzie w pracy mówią, że w niektórych sklepach patrzą na nich bardzo dziwnie.
  • Odpowiedz
@gonzo91: przecież 80%ludzi i tak ćwiczy na siłowni tak że nawet nie przechodzi na oddychanie ustami więc w sumie to im niewiele zmienia czy mają kaganiec czy nie, zauważ że mało kto się spoci i aż sapie że zmęczenia,
  • Odpowiedz