Wpis z mikrobloga

Różowa pisze, że nie ma z kim spędzić 30 urodzin = ponad 20 osób w większości mężczyźni organizują jej urodziny, kupują prezenty, składają życzenia. Jakiś przegryw napisze, że jedyne życzenia jakie dostaje od 30 lat to od matki a ostatni raz z domu wyszedł 10 lat temu = haha jaki spierdoks, weź uderz w stół albo pobiegaj czy coś... i tak się żyje na tym padole ¯\_(ツ)_/¯

#przegryw
whaith - Różowa pisze, że nie ma z kim spędzić 30 urodzin = ponad 20 osób w większośc...

źródło: comment_1627154159MZUUogi79vtnOOI3801nsn.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
@whaith: to kiedy masz uro? Specjalnie zapiszę sobie żeby ci życzenia złożyć. Byłem na wykoppiwie o którym tutaj mowa i to nie wyglądało tak jak to przekłamanie widzisz, ludzie po prostu wbili wybić sobie piwo, poznać się i pogadać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 30
@whaith: akurat prezent rzeczowy w postaci czekoladek dostałam nie od niebieskiego singlowego paska. Z tortem nie mam pojęcia kto i czy się składał, ale przyniósł go niebieski pasek, który jest w związku i jego różowa też tam była. Pytałam ile mam oddać za torta, ale odpowiedzi nie uzyskałam. A różowych było nadzwyczaj sporo. Powiedziałabym, że 1/3 różowe i 2/3 niebieskie paski.

Jak Ci żal tyłek ściska to napisz takiego żal-posta i
  • Odpowiedz
Jakiś przegryw napisze, że jedyne życzenia jakie dostaje od 30 lat to od matki a ostatni raz z domu wyszedł 10 lat temu = haha jaki spierdoks, weź uderz w stół albo pobiegaj czy coś..


@whaith: Pokaż skrina. Zresztą dziwisz się, że ludzie są niemili, jak większość ludzi na tym tagu to sfrustrowani mizogini? Dlaczego się nie wspierają nawzajem, nie motywują, nie składają sobie życzeń?
  • Odpowiedz
@whaith: Przypomniało mi się coś, zobacz ten wpis: https://www.wykop.pl/wpis/59137467/nie-polecam-wychodzenia-do-ludzi-jestem-starym-31-/ Gość narzekał na samotność, było dużo komentarzy i zgłosiło się kilka osób chętnych na spotkanie. Myślisz, że do tych spotkań doszło? Bo ja wątpię xD Już były tego typu wpisy, pod innym sama napisałam, że mogę się spotkać, mirek się odezwał i po dwóch wymienionych wiadomościach przestał się odzywać xD
  • Odpowiedz
@bellazi: może nie kończy, ale jest jakieś społeczne ciśnienie na to ze kobieta która ma 30+ i nie ma stabilnego związku, zazwyczaj jest nieogarnięta etc
  • Odpowiedz
@whaith: wykopowi normiccy idioci nadal myślą, że bycie miłym uczynnym dobrym chłopakiem sprawi, że zaruchają xDDD założę się, się każda różowa pod swoim wysrywem ma dziesiątki wiadomości prywatnych od zdesperowanych kuków, co myślą, że może jednak, może tym razem, teraz jednak się uda znaleźć swoją szarą kochającą myszkę xDDD
  • Odpowiedz