Wpis z mikrobloga

Różowa pisze, że nie ma z kim spędzić 30 urodzin = ponad 20 osób w większości mężczyźni organizują jej urodziny, kupują prezenty, składają życzenia. Jakiś przegryw napisze, że jedyne życzenia jakie dostaje od 30 lat to od matki a ostatni raz z domu wyszedł 10 lat temu = haha jaki spierdoks, weź uderz w stół albo pobiegaj czy coś... i tak się żyje na tym padole ¯\_(ツ)_/¯

#przegryw
Pobierz whaith - Różowa pisze, że nie ma z kim spędzić 30 urodzin = ponad 20 osób w większośc...
źródło: comment_1627154159MZUUogi79vtnOOI3801nsn.jpg
  • 35
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@whaith: mam zgoła inne spostrzeżenia, tym bardziej przebywając tu w Waszym towarzystwie ;) Kobieta w wieku 30 lat nie może się nawet cieszyć z tego, że ktoś raczył z nią spędzić urodziny, bo zostaje sprowadzona na ziemię tekstami o tym jak to na bank dała wszystkim po kolei. Dziękuję. Dobrze, że chociaż w realnym życiu Mirki i Mirabelki zachowali fason i bronią tym samym dobre imię tegoż portalu ze śmiesznymi obrazkami.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@whaith: Aha i ja nie pisałam posta matrymonialnego i nie proponowałam randki. Szukałam towarzystwa na urodziny a nie na jak to ładnie piszecie "ruchanie". Dlatego nie wiem skąd w Tobie przeświadczenie, że ja tam szłam z nastawieniem, że skończę z kimś w łóżku i czy się zadowolę kimś 5/10. Nie, nie zadowolę się. Przynajmniej nie w tym momencie w życiu. Bo tak jakby nikogo nie szukam, zarówno ze względu na moje
@bellazi: Czy ja pisałem o ruchaniu i o tym, że skończysz w łóżku? Nie wydaje mi się żebym gdziekolwiek cię obraził albo coś takiego insynuował. Twój post pokazał tylko, że kobieta może na skinienie znaleźć sobie towarzystwo, tylko tyle i aż tyle.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@whaith: Do towarzystwa raczej się nie ocenia w Waszej skali cyferkowej. Do towarzystwa to jak dla mnie może być i 0/10 i i tak bym była usatysfakcjonowana. Mógłbyś być nawet żulem spod mostu, tak samotna jestem.
z mężczyzną a w dodatku nieogarniętym społecznie nikt nigdzie nie wyjdzie


@whaith: Przecież dałam Ci link do wpisu, gdzie ludzie byli chętni na spotkanie z mężczyzną xD No i tak jak pisze bellazi - jeśli chodzi o koleżeńskie spotkania, to wygląd nie ma żadnego znaczenia, najważniejsze, żeby się dobrze gadało i dobrze razem spędzało czas.

Poza tym nie odniosłeś się do mojego pierwszego komentarza, dalej czekam na skrina i wzięcie pod
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@whaith: może dlatego, że użyłam innych słów i byłam zdecydowana na spotkanie a nie narzekałam, że wyszłam na miasto, zjadłam loda i nikogo nie poznałam. Po prostu sama z inicjatywą spotkania wyszłam a nie liczyłam na to, że się nad sobą poużalam i ktoś mi to spotkanie zaoferuje pierwszy. To samo jest z tymi Waszymi profilami na tinderze "ty też możesz pierwsza zagadać" no mogę i co z tego? I czekaj
@whaith: Łojej płaku płaku, bo #wykoppiwo zbiegło się z urodzinami jednej z mirabelek. Przyszłam z moim niebieskim na spotkanie nawet nie wiedząc, że będzie tam ktoś miał urodziny. Miło spędziliśmy czas. Weź też zorganizuj jakieś wykopowy wypad na piwo, jak będziesz miał urodziny, a nie kwicz na tagu #przegryw że olaboga piekło mężczyzn, bo przegryw nie ma jaj, żeby wyjść do ludzi.
@ririsu12:

bo przegryw nie ma jaj, żeby wyjść do ludzi

Ciekawe czyja w tym zasługa, że przegryw ma lęki, a proces jego socjalizacji to jedna wielka katastrofa? Daję sobie rękę uciąć, że gro z tych teraz niby życzliwych mirków i mirabelek, którzy aż palą się do wyciągnięcia ręki do odizolowanych przegrywów i #!$%@?, sama niejednego takiego odszczepieńca gnębiła w szkole. I to jest w tym wszystkim najśmieszniejsze, gdy sami robiliście wszystko,
@Poliorketes: Ale #!$%@?. Akuratnie mówisz do osoby, która była w szkole gnębiona, potrzebowałam zmienić środowisko i iść na terapię, z przegrywu wyszłam. Własnymi siłami, będąc #!$%@? outsiderem wśród kolorowych papug. Nigdy nikogo nie dręczyłam, bo nigdy nie należałam do szkolnych gwiazdeczek, którym wszystko było wolno. Kwestia wejścia w pasujące towarzystwo.
I nie oskarżaj mirków o gnębienie innych, jak sami pod hasztagiem #przegryw obrażacie innych. Dla Was każda kobieta to p0lka, która