Wpis z mikrobloga

@Fuzuyaku: Jeśli Iran jest w czołówce światowej, to my jesteśmy w czołówce europejskiej w piłce nożnej. Persowie nie wygrali od 8 meczów dostając w czape nawet od kangurów.
  • Odpowiedz
@Fuzuyaku: ja to słyszałem przed meczem że to już nie ten Iran co kiedyś (nie wiem czy byli dobrzy mało siatkową się interesuje), że teraz teraz nie ma tego pokolenia i ogólnie słabo, łatwe zwycięstwo na początek
  • Odpowiedz
@Kubinjoo: gra Iranu zawsze się opierała na Ghafourze, Seyedzie, Maroufie i wchodzącym młodym Ebadipurze, a reszta była rotacyjna praktycznie co sezon. Teraz masz podobnie.
  • Odpowiedz
@Klepajro: Ty nie bądź śmieszny. W siatkę gra 15 krajów na świecie a Polacy się podniecają jakby to był futbol, koszykówka, tenis.
Nawet te kraje gdzie gra się w siatkę to i tak na pierwszym miejscu mają futbol. Przez to konkurencja i poziom w piłce nożnej jest wyższy, o wiele.
  • Odpowiedz
@Tymajster no ale rozumiem że po kolejnym w-------u na kolejnej imprezie po kolejnych nadziejach Polaczków dalej d--a boli że polscy kopacze byli NAJGORSZA drużyna w czasie euro xDDD
  • Odpowiedz
@dudurudu: no i okej? Biorąc pod uwage ze w pilke moze grać alboslutnie każdy i wystarczy pilka i kawalek trawy to co sie dziwić xD i przewaznie jest to seba z harnasiem, gdzie ręczna koszykówka siatka, plywanie no i ogólnie sporty olimpijskie to głównie sporty uniwesyteckie XD
  • Odpowiedz
@Klepajro: no chodzi o to że jest dużo mniejsza rywalizacja. Zresztą sam fakt tego że w siatkówce jedyne co się liczy to mieć 2 metry wzrostu mówi dużo o poziomie tego sportu gdzie technika i umiejętności to rzeczy drugoplanowe. Siatkówka nawet w Polsce nie jest sportem uniwersyteckim. Tak samo na uczelniach masz sekcje piłkarskie a nikt nie mówi że to sport uniwersytecki xD Zabawne jest jak musicie budować sobie ego
  • Odpowiedz
@dudurudu nie ma bardziej zakompleksionych ludzi niż kibic piłki nożnej który musi się zasłaniać jakaś ilością i popularnością piłki xD piłka nożna oczywiście że jest na jakiś uczelniach lansu i bansu ale zrozum że jak rugby czy futbol amerykański w USA jest spotem uniwersyteckim tam w Polsce jest to lekkoatletyka, pływanie siatkówka czy koszykówka typie. Najprościej zobaczyć to po

Wykształceniu
No i wypowiedziach poszczególnych zawodników bo to jest przepaść. Również kibice
  • Odpowiedz