Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Stashqo: czyli na zachodzie sa równie nie wychowani co na wschodzie?
Uf ulżyło mi( ͡° ͜ʖ ͡°)
A na poważnie :
Ale co to zmieni że będzie 5 czy 50 k hulajnóg?
@Jason_Stafford: Część tych leżących hulajnóg to pewnie nawalona (jak to w piątek) mlodzież, która akurat nie znalazła żadnego śmietnika do kopania. Druga część to nawaleni użytkownicy rzucający to byle gdzie po powrocie z baletów. To drugie też ma się ograniczyć bo podobno po 23.00 nie można będzie już wypożyczać.
@Stashqo: dla mnie to przykre bo za 300kr miesiecznie stracilem abonament w sumie na taksowke. Osiem tysiecy na miasto oznacza, ze bedzie to chyba tylko w scislym centrum typu aker brygge i i tak bedzie gnoj i syf. To nie wina hulajek, ze tak leza tylko tych dzikich norwegow wychowywanych tak, ze to po nich ktos sprzata.
Jedyna wine w korporacjach od hulajnog widze w tym, ze nie wykazali zadnego zainteresowania
@Stashqo Byłem w Holandii, teraz Niemcy (niemiecki B1) . W tym roku, dwa lata po szkole zrobiłem mature (22 lata). Zastanawiam się nad Norwegią lub Islandią. Dostałem się też na studia z informatyki chociaż nie wiem czy nie lepiej byłoby z nich zrezygnować i pojechać do jednego z tych krajów (studia zabiorą mi młodość) ( ͡° ʖ̯ ͡°). Nie chciałbyś napisać o swoich początkach w Norwegi??
Napewno będą