Wpis z mikrobloga

@Glikol_Propylenowy: jak on plemienną "żonę" opieprza za nieumyślne wydanie 1 dolara więcej, to nie ma co mówić o betoniarce, taczkach, deskach, szalunku czy wyrównaniu tego. To pewnie można nawet wymieszać w taczce, ale mitomanom co wiedzą lepiej się nie chciało. Wszystko ma być maksymalnie po taniości, najlepiej z podje.anych materiałów.
To się w ogóle będzie trzymać ?


@darth_invader: zrobili wszystko na #!$%@?, posypie się to po roku.

Gruz można wrzucać w posadzkę ale wtedy trzeba wylewać płynną wylewkę - pierwszy błąd, sucha wylewka nie wypełni dziur między gruzem , zrobią się pustki i będzie się zapadać po deszczach i przy chodzeniu

Suchy beton czyli piasek wymieszany z cementem mógłby być gdyby nie gruz no i trzeba taki beton zagęścić i to
@darth_invader: A ja tu się wstawię za klapkiem,ta "konstrukcja" wytrzyma kurze gunwo,i będzie ok na jakiś czas ¯\(ツ)/¯,oczywiście gdyby obaj nie cierpieli na #!$%@? mózgowe,to dali by kawał siatki zrobili normalny beton nawet wymieszany w misce,i przeciągneli to kawałkiem patyka z grubsza ustalając jakiś tam spad.Mnie bardziej zastanawia a właściwie to już wiem czemu biznes kiszonkowy padł,on robi na #!$%@? właściwie wszystko co się da ....