Wpis z mikrobloga

@Adrian_: @darkotyymb: Dobra prostuję - nie zlikwidują grobu, przepraszam, pomyliłem się
Nie zmienia faktu że otaczanie grobu kolumną pałacową powoduje że plac ma mniejsze zastosowanie a co za tym idzie słabiej tu organizować jakiekolwiek ceremonie chociażby rzekomego Dnia Niepodległości (co jest fałszem bo powinno się zrobić 7 października a nie 11 listopada) czy też jakiekolwiek inne uroczystości
Szkoda że wydane będą pieniądze podatnika na coś takiego a nie
  • Odpowiedz
Prostuję wypowiedź co do stwierdzenia że zostanie zlikwidowany Grób Nieznanego Żołnierza - rzeczywiście, pomyliłem się, nie zostanie zlikwidowany. Jednakże otoczenie jego kolumną pałacową jest kompromitacją na skalę światową.
@darkotyymb: Utrudnia - zmniejszenie placu poprzez zajęcie przez pałac może spowodować problemy i trudności w organizacji takiego wydarzenia
  • Odpowiedz
@Adrian_: xD. Ustawienie kolumn, wojska, cała organizacja obecna na placu, nie w samym grobie
Co było przed wojną to było przed wojną, dziś rządzi kto inny
Fakt jest taki, że wydanie ponad 2 miliardów na coś takiego to marnotrawienie pieniędzy publicznych i bezczeszczenie takiego ładnego miejsca jakim jest Ogród Saski
  • Odpowiedz
@Aik32fr45yd: iksde to tu można postawić, ale przy twoim tekście o "kompromitacji na skalę światową". Szkoda, że przy budowie grobu nie mieli wtedy takiego eksperta, który by im to powiedział.
  • Odpowiedz
@#!$%@?: Nie, to dowód na to, że czasami nawet lewak powie coś mądrego.
Jesteśmy biednym państwem, które ma ważniejsze problemy niż stawianie makiety zniszczonego zabytku w skali 1:1. Poza tym, Obecne otoczenie Grobu Nieznanego Żołnierze nawiązuje do przedwojennego Pałacu i jego zniszczenia, kolumnada to w zasadzie jedyny ocalały fragment Pałacu. Teraz robiąc makietę pissowcy zniszczą tę pozostałość...
  • Odpowiedz
@Nie_RabarbaR: prościej by było gdybyś choć trochę zainteresowała się tematem. To, że nie miałaś z tym styczności, to nie znaczy, że problemu nie ma. Jest i to ogromny. Coraz więcej młodych ludzi a i dzieci ma problemy natury psychicznej i potrzebuje natychmiastowej pomocy. I nie mówię tego z opisowych internetów a z tego z czym styczność mam na co dzień
  • Odpowiedz
@#!$%@?: Tak, ciekawe czy jako lekarz rzeczywiście nigdy nie miałam styczności z chorobami psychicznymi.... Może nie gadaj jak się nie znasz? A to co napisałam w komentarzu to prawda - większość dzieci z problemami bardziej się utożsamia z tymi "alternatyfkami" "niebinarnymi" itp. Lepiej się puknij w łeb zanim coś jeszcze powiesz
  • Odpowiedz