Wpis z mikrobloga

@Nie_RabarbaR: tak jak myślałem.Internetowy dr.Who. W odróżnieniu od Ciebie akurat studiowałem psychologię. Ps. medycyna akurat rozwiązuje wiele problemów więc wiedziałabyś będąc lekarzem, że psychiatria dziecięca w Polsce jest na skraju upadku i to nie dzięki lgbt czy feministkom a Twojemu kochanemu PiSowi który ma to gdzieś
  • Odpowiedz
@#!$%@?: PSYCHOLOGIAAA!!!! XDDDD
Nawet nie psychiatria XDDD idź porozmawiaj sobie z ludźmi, ale od nauki trzymaj się daleko. Się nie powołuj na psychiatrie, bo psychologia do psychiatrii ma się jak astrologia do astronomii. Dokładnie tak jak sam napisałeś, psychiatria (domena medycyny) rozwiązuje wiele problemów, a nie psychologia. Nie ocieraj swojej psychicznej mordy psychiatrią, jeżeli jesteś zwykłym psychologiem.
  • Odpowiedz
@#!$%@?: A lekarze współpracują z pielęgniarkami, sekretarkami i salowymi. Ale jednak salowa lekarzem nie jest. I dobrze by było, żebyś też znał swoje miejsce. Ty nawet rutinoskorbinu nie możesz polecić XDDD
  • Odpowiedz
@#!$%@?: Akurat tutaj się mylisz. Lekarzem jestem. I wyobraź sobie, że wystarczy żebym na jeden dzień dostała rezydenturę na psychiatrię i już będziesz moim podwładnym, bo będę psychiatrą a ty nadal zwykłym psychologiem. Co prawda nie chcę aplikować na psychiatrię bo jednak mam większe możliwości, ale fakty są takie, że i tak mam wyższe kompetencje. Ty nawet rutinoskorbinu nie możesz polecić, bo jesteś tak nisko w hierarchii, że nie możesz zlecać leków.
  • Odpowiedz