Wpis z mikrobloga

@#!$%@?: ja to bym zalegalizował marihuanen i grzybki, mocno to opodatkował i cały hajs pakował w psychiatrie i służbe zdrowia ogólnie
  • Odpowiedz
  • 54
@#!$%@? Wolałbym jakiś w #!$%@? wielki krzyż. Taki największy na świecie żeby każdy nam zazdrościł
  • Odpowiedz
@#!$%@?: popieram, ale poparcie dla Gduli i reszty lewactwa gwałtownie by spadło, więc trochę taki strzał w stopę.
  • Odpowiedz
@#!$%@?: a jak lewaki by miały większość w sejmie, to lekką ręką by wydali 2 miliardy na walkę o równe prawa LGBT i w dupie by mieli odbudowę psychiatrii dla dzieci i młodzieży.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@#!$%@?: A co ich polski robak obchodzi? Jeszcze jakiś schorowany psychicznie, pałac się #!$%@? i będzie w pytkę
  • Odpowiedz
  • 0
@#!$%@? Ciekawe co by było jakby rzad zamknął Polin i Zachętę i kasę za nie przeznaczył na chore dzieci?
  • Odpowiedz
@#!$%@?: ja tam byłem za odbudową Pałacu. Nie to, że miało to jakąś wartość architektoniczną, ale fakt, że ta obecna kolumnada wygląda wyjątkowo smutnie. Dość już mamy smutnych pomników historii.
No ale kurde nie za 2 miliardy. Kwota strasznie przeszacowana.
  • Odpowiedz
@#!$%@?: nie widzę przeszkód, żeby Pomnika Nieznanego Żołnierza nie ruszać. Raz w roku niech tam się odbywają uroczystości na 11 Listopada. Ale jak widzę tą kolumienkę nad tym pomnikiem to trafia to w moje poczucie estetyki. Ważne uroczystości, ważny pomnik a nad nim ledwie ruiny pałacu. Przypomina się wojna, przypominają się ruiny Warszawy.
W otoczeniu okazałego pałacu cała uroczystość nabrałaby większego znaczenia. Pałac to w moim poczuciu estetyki byłby symbolem odbudowy a
  • Odpowiedz