Wpis z mikrobloga

  • 7
@Bestia_z_Wadowic_37 źródło? XD najlepsze źródło to chyba prawdziwe życie gdzie niektórzy po 2 dni zdychają w zaciszu własnego domu a nigdzie potem tego nie zgłaszają ;) znam parę takich osób, które mniej lub bardziej dotkliwie to przechodziły ;)
  • Odpowiedz
@kitnot: zaszczepiłem się dwoma dawkami, moja żona tak samo, mnóstwo osób w moim wieku (38) i z mojego otoczenia, a także młodsi jak starsi (rodzice, ciocie, wujkowie itp.) też są zaszczepieni i nikt z nich nie miał żadnych objawów poszczepiennych
  • Odpowiedz
źródło? XD najlepsze źródło to chyba prawdziwe życie gdzie niektórzy po 2 dni zdychają w zaciszu własnego domu a nigdzie potem tego nie zgłaszają ;) znam parę takich osób, które mniej lub bardziej dotkliwie to przechodziły ;)


@kitnot życie i chłopski rozum - no i wykłady prof. Górniak, c'nie? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@kitnot: I tacy jak ty zarzucają osobom które się szczepią, że zostały zmanipulowane. Tacy sami jak ty krzyczą "wyłącz tv włącz myślenie" No ja #!$%@?, wszystko ma swoje granice xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Bestia_z_Wadowic_37: Jak czytam komentarze pod każdym tego typu wpisie to mam wrażenie, że przebywam pośród troglodytów, nie mających zielonego pojęcia jak działa i czym jest szczepionka xD Czysta kopalnia beki xD
  • Odpowiedz
zaszczepiłem się dwoma dawkami, moja żona tak samo, mnóstwo osób w moim wieku (38) i z mojego otoczenia, a także młodsi jak starsi (rodzice, ciocie, wujkowie itp.) też są zaszczepieni i nikt z nich nie miał żadnych objawów poszczepiennych


@Dick_Wilden: ja mam 30 lat i po drugiej dawce pfizera miałem przez jeden dzień dreszcze i okropny ból głowy ale i tak było warto się zaszczepić.
  • Odpowiedz
@piter259: Nie nadużywaj wołania do memów... jakbym kiedyś pisał coś o powikłaniach. Nazywasz mnie szurem, bo uważam iż mimo zaszczepienia restrykcje w UK wrócą. Skoro tak ochoczo wołasz, to przyjmij zakład o usunięcie konta
  • Odpowiedz