Wpis z mikrobloga

@BomBom: tani, ale jednak plejstajl mocno specyficzny, jednak czuć to opóźnienie od rzucenia trapa do aktywacji. Jak jesteś w stanie tym grać to super buildzik
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BomBom: nie chce mi się wierzyć, że trap sabo będzie na poe.ninja na topie buildów ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak zwykle pewnie gdzieś w środku lub pod koniec stawki. Nie każdy toleruje ten gamestyle.
@BomBom: Dobrym wyborem może być Toxic Rain Deadeye, pod 3x mirror archer. Starter przyjemny i dosyć mocny, jedynym minusem będzie wysoki koszt many, ale przypuszczam, że w większości buildow ten koszt będzie podobny. Zizaran opublikował na YT, właśnie taki build, tylko, że pod Raidera. W razie czego później w łatwy sposób można zmienić się pod ele bow czy vandera.
Jeśli chodzi o tego Viper strike, on był również mocny jak i
@BomBom: wszystko zależy czym lubisz grać. Traper będzie bardzo mocny na bossowaniu, ale znow będzie miał trochę wolniejszy clear. Ja tam zawsze preferowałem wyścigówki z 3k hp, także zaczynam tym Toxikiem a później jakaś szybka zmiana na carry, szczególnie, że ze znalezieniem aurabota raczej nie będzie problemu w tej lidze.
@smawek12:

Golemy, totemy, szkielety, spectry (spectry trochę póżniej dostały swoją szansę) ale to są buildy którymi zawsze zaczynam od
niemal dekady, czasami te startowe buildy przeradzają się w endgamowe.

I co ligę jest ten sam płacz nad nerfieniem i bostowaniem i to naprzemiennie i coś dostaje nerfa a poten jest bostowane (za ligę czy kilka) i powiem szczerze , że mam na to wy.bane, bo "moje" startówki są ponadczasowe, bo nie