Wpis z mikrobloga

Trzymajcie kciuki, żeby dzisiaj w #pracbaza nie było typowej anetki co jej ciagle zimno. Usiadła ta dzbaniara pod klimatyzatorem i ciagle piszczy, ze jej zimno, ostatnio była na l4 bo bolały ja zatoki. Proponuje zamianę, bo ja uwielbiam siedzieć bezpośrednio pod klimatyzacja, ale nie ma mowy o zamianie miejscami, bo to jej ulubione miejsce xD. Wczoraj w biurze 26 stopni było, a faceci oczywiście musza w długich spodniach siedzieć, bo „kto to widzioł żeby chop w krótkich spodynkach siedzioł”. Co zrobić z taka typowa Anetka? To ze jej akurat jako jedynej jest zimno to resztę pracowników mało obchodzi i są przez to kłótnie.

Dodatkowo ludzie to debile, jak bylem na fajce z moim zespołem to każdy narzekał ma upał w biurze, a jak przyszło do konfrontacji z Anetką to nikt się nie odezwał tylko ja mówiłem, a reszta siedziała cichutko, albo mówiła ze jest wszystko git i lubią się pocić w pracy xDD.
#pytanie #kiciochpyta #pracbaza #biuro #korpobitch #korpo #korposwiat
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 256
@CZARNYCZAREK: Siedź sobie w 26 stopniach w długich spodniach jak jest duszno, bo ani klimatyzacja ani okna nie są otwarte xD. Dodatkowo może ważę te 105 kg, ale mam 201 cm wzrostu, wiec nie jestem grubasem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@JavierDaY: To przez to że większość ludzi nie lubi konfliktów w pracy. Szczególnie jak jesteś skazany na te same ryje w biurze. Takie Anetki to wykorzystują. Ogólnie patowa sytuacja. Najlepiej załatwić z przełożonym przesadzenie Anetki jak najdalej od klimy a ciebie wsadzić pod klimę. Nie ma innego wyjścia. 26 stopni to przegięcie
  • Odpowiedz
  • 46
@Heady1991: Rozmawiałem i to nie raz. Jej odpowiada temperatura jak siedzi w sukience, a to ze komuś gorąco to trudno. Dodatkowo uważa, ze faceci powinni siedzieć zawsze w długich spodniach niezależnie czy jest na dworze -10 czy 35 stopni. Ogólnie to taka frustratka bo jest po 30, a nigdy nawet bolca nie miała
  • Odpowiedz
@JavierDaY bo większość ludzi to komformiści i nie zwrócą uwagi prosto w twarz, a co do długich spodni, to ty masz jakąś #!$%@?ą firmę że w krótkich nie można, albo #!$%@? myślenie
  • Odpowiedz
@JavierDaY: ogarnijcie jej jakiś stary ciepły sweter.Ja też byłam tą Anetką jak jeszcze z biura pracowaliśmy xd wiecznie mi było zimno, ale zawsze w szafie miałam sweter do okrycia, bo widziałam że tylko mi jest zimno, nakladałam sweter i było git, wszyscy szczęśliwi
  • Odpowiedz
@Fytyny93: jest kierowniczką. Ja jako lider zespołu dostałem kiedyś po cichu reprymendę od głównego żebym nie chodził w krótkich spodniach do pracy, bo mi jako ich przełożonemu nie wypada xD. Także moi pracownicy ubrani jak na plażę a ja w długich spodniach xD
  • Odpowiedz