Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 78
#testoviron ##!$%@? #przegryw ##!$%@? ( 13 ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) #wyznaniezdupy Jako, że niedługo urodziny Klejnota Nilu, to postanowiłem podzielić się swoją historią życia związaną z tą legendarną postacią polskiego internetu.

Testa zacząłem oglądać późną jesienią/zimą 2013. Biorąc pod uwagę mój wiek (04) trudno znaleźć kogoś, kto poznał Pomarańczowego Króla będąc młodszym niż ja. Tak, obejrzałem filmiki Testovirona mając 9 lat, możecie wierzyć lub nie. Pierwszym jego nagraniem jakie widziałem najprawdopodobniej było "Bogactwo część główna". Przez te 8 lat oglądałem te filmiki, łącznie z kompilacją wszystkich zachowanych nagrań "10 h z Testo".

Zawsze byłem raczej smutnym i samotnym człowiekiem, teraz jest może trochę inaczej, ale nie jestem i z pewnością nigdy nie będę żył w pełni jak normik oskarek. Testo przez te wszystkie lata zawsze był dla mnie podporą, mogę powiedzieć, że żyłem życiem zastępczym oglądając te filmiki.

Łukasz poza beką dał mi i wielu innym fanom coś więcej. Pokazał nam, że życie może wyglądać inaczej, że horyzonty świata są dalekie i trzeba iść przez życie odważnie, myśleć samodzielnie, nie bać się tego co ludzie powiedzą, nauczył bycia indywidualistą i kierowania się rozumem. Zachęcił do rozwoju, wspierał, stał się wzorem dla tysięcy.

Bo oczywistością jest, że trollował, wygłupiał się na filmikach, ale między wierszami przekazał nam wiedzę bezcenną - sztukę życia.

To przez jego dziedzictwo w pewnym niemierzalnym, ale zauważalnym stopniu jestem tym, kim jestem.

Za to wszystko co dla nas zrobił powiem tylko jedno słowo : dziękuję
o__p - #testoviron ##!$%@? #przegryw ##!$%@? ( 13 ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) #wyznaniezdupy Jako, ...

źródło: comment_1626992143RsJ2fvtrVLRbWbLP5mBjsA.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@o__p: wielki człowiek, też obejrzałem całe jego dziedzictwo. Szkoda jedynie że nie przyszło mi żyć w czasach gdy on nagrywał i wywoływał ogromny ból dupy, chociaż paradoksalnie ja wychowywałem się w prawackiej rodzinie, więc pewnie sam bym dostawał bólu dupy, gdybym trafił na jego twórczości kilka lat wcześniej niż trafiłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@o__p: Cześć, ja od Janusza Alfa z Knapikiem, co byś powiedział na jakiś odcinek o Testo? Mam głos Czubównej albo właśnie Knapika, więc można by zrobić jakiś paradokument tylko nie mam pomysłu na scenariusz.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: mając te 10 lat byłem narodowcem xD i o dziwo filmiki Testa nie powodowały u mnie bólu dupy, bo rozumiałem, że to trolling ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Architekt_Chaosu: chciałbym żeby głos pastolektora też był użyty, możnaby nakręcić dokument przedstawiający Testa jako artystę, geniusza, który poruszył tłumy i prowadził ludzi do doskonałości jako wieszcz. Narracja powinna być w poważnym stylu co fajnie kontrastowałoby z nagraniami Testa.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@psycha: tak ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja też się już staro czuję, bo jestem już w takim wieku, że kręcenie na karuzeli odpada bo powoduje nieprzyjemne dolegliwości ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@o__p: Najważniejsze, że elegancko podsumował ten obsrany gównem robaczystan i stan mentalny polaczków (nie mylić z Polakami). Nie dojrzeliśmy do teraz do wielkiego świata a PiS skrzywdził naród na kolejne dekady.
  • Odpowiedz