Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 90
@FlasH: najlepiej niech pinokio jej wyśle prezentację w PowerPoincie że chcemy aby sąd najwyższy stał się doliną hubów wodorowo-elektrycznych, które są zębatkami zamachowymi obrony przed lewacką ideologią brzęczących os xD
  • Odpowiedz
@FlasH: No właśnie dla mnie nie do końca. Dla mnie to brzmi jak informacja dla rzadu, ze jeżeli oni się nie zabiorą za rozwiązanie tego węzła gordyjskiego w sposób zmian ustawodawczych (zwłaszcza Izby Dyscyplinarnej) to ona rezygnuje ze stanowiska, a wtedy działanie SN się sypie.
PiS mówi ani kroku wstecz po wyroku tsue, a Manowska tutaj mówi, ze wyrok padł i trzeba coś z nim zrobić, wykonać go. Ona mówi
  • Odpowiedz
jeżeli oni się nie zabiorą za rozwiązanie tego węzła gordyjskiego w sposób zmian ustawodawczych (zwłaszcza Izby Dyscyplinarnej) to ona rezygnuje ze stanowiska


@xadhoom: Dla mnie to brzmi bardziej jak:

- Jeśli premier nie cofnie swoich słów, to ja stąd #!$%@?.
- A co
  • Odpowiedz
@FlasH: Manowska dość szybko zorientowała się, że tym postanowieniem ściągnęla na siebie odpowiedzialność karną. Aktualnie podejmuje próby rozmycia odpowiedzialnosci, ktore raczej nic nie wnoszą w temacie jej problemu.
  • Odpowiedz