Wpis z mikrobloga

Jestem na rondzie, #motocykle here, kierowca tira w-------a się bez zerknięcia na rondo, całym swoim gównem, które wiezie, bez żadnego pierwszeństwa, jak król szos i mistrz wszelkich technik prowadzenia pojazdów. Czy Was tam za tym kółkiem całkiem p----------o? Czy tylko rozum odebrało? Ameba za kółkiem? Prawko wydrukowane? () #bekaztransa #logistyka #transport
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jeshu: on się tylko tak bawi, zabił kogoś? No właśnie, nic się nie stało. Kto nie przekroczył bariery dźwięku w zabudowanym niech pierwszy rzuci kamieniem.
Tragedia.
  • Odpowiedz
@holan: no tak, za kółkiem też był większy, ulepiec jeden, widziałem jak mu się brzuszek opierał o kiere i te natłuszczone mięśnie, wiszące z okna, tak tak, zdecydowanie był duży pan tirowiec, ustąpiłem, cóż innego mogłem zrobić, pojechałem w swoją stronę, ale patole na drodze...
  • Odpowiedz
@holan: w sumie racja, szkoda tylko, że taki zawodowy kierowca jest na drodze i stwarza takie sytuacje, grożąc innym uczestnikom, jego mi nie szkoda, niech się r------i na pierwszym zakręcie.
  • Odpowiedz
@jeshu: A wiesz że mógł Cię nie zauważyć? Sam uważam na motocyklistów jak p------y, ale jak jechałem pożyczonym samochodem, to na rodzie zauważyłem motocyklistę w ostatniej chwili bo mi słupek boczny zasłonił.
(Nie tirowiec here xD)
  • Odpowiedz
@jeshu: raczej świadomie by się nie wbił, motocykl jest mały może akurat byłeś za lusterkiem, a on przez tłuszcz i ogromny bebech nie mógł się wychylić żeby sprawdzić co jest za lusterkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Crock92: Ja go widziałem, patrzyłem się w jego ryj cały czas, nawet nie zerknął w lewo przed wjazdem na rondo! Faktycznie nie zauważył, mój błąd, mogłem z prawa nadjeżdżać po rondzie to na pewno by mi ustąpił, pan tirowiec.
  • Odpowiedz
@jeshu: a może miałeś włączony prawy kierunek od dłuższego czasu i zauważając to w--------ł ci się pod koło? Sam tak raz mało się nie w----------m w autobus i chłop do mnie z ryjem przez okno żebym wyłączał kierunkowskaz jak nie skręcam. Przeprosiłem i pojechałem dalej
  • Odpowiedz
@0_I_0: kierunek włączam, jak zjeżdżam z ronda, nie przed rondem, poza tym automatycznie się wyłączają, jestem pewien, że kierunku nie było. Też o tym myślałem, jak cymbał zajechał mi drogę.
  • Odpowiedz
@jeshu: ja mam stary sprzęt i niestety nie mam takiej technologii. No cóż pozostaje teraz gdybanie czy cymbał czy się zagapił ulaniec ;)
  • Odpowiedz
@jeshu: u mnie codziennie przejezdzam codziennie przez gdzie jak do nich dojezdzam po lekkim łuku zawsze mam martwy punkt z lewej strony na lusterku. Ostatnio tak się idealnie seicento uchowało, że hamowalem w ostatnim momencie
  • Odpowiedz