Wpis z mikrobloga

Między tymi wiadomościami minęły dokładnie 3 lata ( ͡ ͜ʖ ͡).

Poznaliśmy się na wykopie, jak babcie w przychodni - @matka_wszystkich_psow z Trójmiasta, ja z Bytomia. Teraz mieszkamy razem na Śląsku, a od miesiąca jesteśmy zaręczeni (oczywiście pierścionek robiony u @darkinvaider ( ͡ ͜ʖ ͡) ) ()

Pijta z nami kompot na koszt @m__b i @a__s ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zakładając tagi #jodachorujealesmieszkuje #jodawracadozdrowia i #atencyjnykikut nie spodziewałem się, że tak się to skończy xD

#zwiazki ##!$%@?
MiszczJoda - Między tymi wiadomościami minęły dokładnie 3 lata (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■). 

Pozn...

źródło: comment_1626867956I0be15FW3sNyGi5lOPpPzb.jpg

Pobierz
  • 219
  • Odpowiedz
To mnie się ciężko ustawić z ludźmi, którzy mieszkają max 50km ode mnie ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Eternit_z_azbestu: noo mi żona wyrzuca, że spotkaliśmy się dopiero na studiach, gdzie za dzieciaka mieszkaliśmy 15 km od siebie :D
Ale może tak miało być ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
ale przecież wiadomość o kolacji jest z dzisiaj, idziemy pojeść z okazji rocznicy znajomości ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@MiszczJoda: mieszkacie razem, jestescie zareczeni, a ona przypadkiem jest w Bytomiu?
  • Odpowiedz
@KruciHegot: to było nawiązanie do wiadomości, którą kiedyś do niej napisałem jak byłem w Trójmieście ( ͡° ͜ʖ ͡°) przecież by nie napisała do narzeczonego "Cześć Kumplu" xD

@pasterzzxc: dzisiaj, kiedyś sprawdziliśmy kiedy był pierwszy kontakt na wykopie i ja sobie zapisałem w kalendarzu, wchodzę dzisiaj rano na wykop żeby sprawdzić, o której godzinie dokładnie wysłała pierwszą wiadomość, a tu już czekała na mnie
  • Odpowiedz
@pasterzzxc: no, tak podsumowując i wyjaśniając: zaczęliśmy pisać na wykopie 3 lata temu po jej wiadomości, zanim się spotkaliśmy to trochę minęło. Były przerwy w kontakcie i co jakiś czas ktoś pisał "Cześć Kumplu/Kumpelo jak tam żyćko?". Potem ostatecznie się spotkaliśmy, zamieszkaliśmy razem i zaręczyliśmy się. Więc jej dzisiejsza wiadomość miała być takim żarcikiem nawiązującym do początków znajomości ( )
  • Odpowiedz