Wpis z mikrobloga

@lilitch123: nie mylę. Jak normalny, twardy zarost nie tak łatwo ściąć na zero nawet jednorazówką. A przez lata korzystania w przeszłości z różnych maszynek elektrycznych zauważyłem, że ścięcie nimi na gładko jest praktycznie awykonalne.
  • Odpowiedz
@handstander: Jak dla mnie zawsze maszynka będzie lepsza niż jednorazówka. Nie ma podrażnień, nie trzeba włosów zmiękczać żadnymi piankami. Ogólnie komfort większy. Jak byłem młodszy to wielokrotnie miałem czerwone podrażnienia na szyi no i twarzy. Nic przyjemnego
  • Odpowiedz
@handstander: trymer służy głównie do skrócenia zarostu, w zależności od zakresu długości jaki posiada. Bez końcówki tnie może na 1 mm, tak jak każda maszynka do strzyżenia.
  • Odpowiedz
@goferek: Niedawno wbiłem 20 lvl, więc nie mam twardego zarostu (chociaż nie wiem czy to jest jakiś argument XD), nawet na polikach ledwo mi włos rośnie, strasznie rzadki. To jak się golę jedynie z włosem to opłaca się brać golarkę/trymer? Czy lepiej zainteresować się jakąś lepszą maszynką?
@PawelW124: Obejrzałem, i po tym co zobaczyłem, co potrafi ta maszynka to bym się bał jej używać na swój zarost.
  • Odpowiedz
Niedawno wbiłem 20 lvl, więc nie mam twardego zarostu


@handstander: wiek nie ma znaczenia, ja w wieku 16 lat miałem problem z dogoleniem się takimi maszynkami. Jak chcesz się ogolić to tak czy siak pozostaje golarka a nie trymer, jedynie kwestia tego jak się sprawdzi taka elektryczna przy Twoim zaroście.
  • Odpowiedz
@goferek: Cały czas korzystam z maszynek gillette blue 3, dają radę do mojego zarostu, najbardziej mnie wkurza, że szybko te maszynki się zapychają podczas golenia. Jak się golę 2 razy w tygodniu to taka maszynka starcza mi na miesiąc.
  • Odpowiedz
@handstander: W Carrefourze ( I chyba też w Auchanie) po 10 zł jest plastikowy Wilkinson Classic.
Zapycha się dużo mniej od zwykłych maszynek i to jest jedna z najłagodniejszych maszynek na żyletki.
Byle nie dociskać tylko golić się samym ciężarem maszynki i będzie dobrze.
Możesz spróbować zanim kupisz elektryka.
  • Odpowiedz