Wpis z mikrobloga

Mirabelki mieszkające we Wrocławiu oraz Mircy - w okolicy Wroclavii kręci się obleśny typ, który pokazuje siurka młodym dziewczynom i nastolatkom. Policja nie reaguje zupełnie na wezwania (są pewnie zajęci łapaniem obrazków obrażających bozie w restauracji), dlatego się zastanawiam co zrobić, bo to nie pierwsza taka akcja. We Wrocławiu nie brakuje wariatów i zboczeńców, jednak nie rozumiem dlaczego policja ma to kompletnie gdzieś i nie robi nic. Nie dziwię się zupełnie młodym dziewczynom, które boją się same chodzić po mieście.

Może jakaś zmasowana akcja udostępniania typa i nagłośnienia nieudolności policji? Może Sutryk, który tak lubi się lansić zwęszy okazję na dorobienie sobie fejmu i zrobi coś z wrocławskimi oblechami?

Następne zdjęcie w komentarzu.

#wroclaw #patologiazmiasta #afera #patologia
whiteglove - Mirabelki mieszkające we Wrocławiu oraz Mircy - w okolicy Wroclavii kręc...

źródło: comment_1626781149AzN8RVBsNm0w7d3SrifYvl.jpg

Pobierz
  • 22
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

są pewnie zajęci łapaniem obrazków obrażających bozie w restauracji


@whiteglove: obraz łatwiej złapać bo wisi w jednym miejscu, typ jest mobilny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Inna sprawa, czy wiadomo ile było faktycznie zgłoszeń na policje? Bo mam wrażenie że niektórzy wolą post na fejsbuku napisać, ale żeby na pały zadzwonić to już sie nie chce
@Bumelante: Masz napisane - jedno na dworcu, gdzie policja przyszła, ale typ się schował a później przebrał, a następnie telefon na 112 bez reakcji ( ͡° ʖ̯ ͡°) W co jestem skłonna uwierzyć, bo nie pierwszy raz słyszę o czymś takim. Albo reakcji nie ma, albo patrol pojawia się po godzinie, gdy zboka już dawno nie ma.
@whiteglove mogliby przy okazji zająć się bekaczem oraz agresywnymi żulami z przystanku koło dworca głównego.
W ogóle w #!$%@? patoli się po centrum kręci, a policja najbardziej aktywna, to była jak trzeba było #!$%@? komuś mandat za pójście z psem do zamkniętego przez covid parku.
@fuechsinn: Bekacz będzie miał sprawę w sądzie 27 lipca, a rozprawa jest jawna i każdy może przyjść. Info jest na kobiecym sorry że nie w temacie, dziewczyny bardzo zachęcają do przyjścia, jeśli ktoś ma czas ;)
Co do patoli to racja, od kilku lat nie jeździłam mpk do centrum (a kiedyś codziennie przez 3 lata) i jestem przerażona. Patoli jest tyle, że naprawdę strach jeździć i chodzić po centrum ( ͡
@whiteglove o, fajnie, że coś się ruszyło, nie siedzę na fejsie, więc nawet nie wiedziałam. Jeszcze jest taki żebrak w centrum młody, niski blondyn, wygląda jak naćpany lub upośledzony, wyzywa ludzi jak mu nie dadzą kasy, kiedyś mnie uderzył jak go chciałam ominąć, na szczęście tylko z pięści w plecy a nie w ryj. To było koło przejścia świdnickiego, więc się wcale nie boją gnoje, że wokół tłum ludzi i centrum.