Wpis z mikrobloga

@chupa_chupsik: jestem 9 rok w związku, czyli ponad 1/3 życia - to tak tytułem wstępu, żeby zaraz wykopki się na mnie nie rzuciły xD

A odpowiadając na Twoje pytanie - mówią to dlatego że jest jakaś chora nagonka na dziewczyny które lubią seks - przykład masz z resztą tutaj na wykopie. Wiec wiele dziewczyn woli udawać niewiniątko (jednocześnie unieszczęśliwiajac siebie i mężczyzn) niż otwarcie się do tego przyznać, bo zostanie zlinczowana
@Kowixx: trochę to przykre. Laska ma przypietą łatkę łatwej,a facet jest wynoszony nad piedestały. Z drugiej jednak strony uważam,ze dużo lepsze jest uprawiać seks nawet codziennie,ale z jednym partnerem. Ja niestety jeszcze nie trafiłem na taka,z która chciałbym się wiązać na dłużej,między innymi przez to,że traci w moich oczach „dając” na pierwszym spotkaniu.
@chupa_chupsik:

@Kowixx: trochę to przykre. Laska ma przypietą łatkę łatwej,a facet jest wynoszony nad piedestały. Z drugiej jednak strony uważam,ze dużo lepsze jest uprawiać seks nawet codziennie,ale z jednym partnerem. Ja niestety jeszcze nie trafiłem na taka,z która chciałbym się wiązać na dłużej,między innymi przez to,że traci w moich oczach „dając” na pierwszym spotkaniu.


XD ja #!$%@?
@Kowixx: gówno prawda, dziewczyny zgrywają niewinne nie z powodu obawy przed facetami ale dla własnego sumienia. Facetowi zawsze można sprzedać teskt że jesteś tym drugim albo że ten ons był pierwszy w życiu, tego nie da się sprawdzić. Facet który idzie na randkę żeby sobie poruchać też ma na to #!$%@?, bo przecież on też idzie dla zabawy, tłumaczenie się przed nim jest więc cokolwiek dziwne.

To jest tłumaczenie dla samej