Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 26
462 798 + 105 = 462 903

Cyklo Owidz.

Myślę, że to moja ostatnia taka impreza. Może jeszcze Cyklo Żuławy zaliczę, bo nie byłem.
Poczuliśmy się potraktowani z buta. Dziwi, biorąc pod uwagę, że sprzedało się tylko 30% miejsc, zdawałoby się, że będą dbali o wszystkich klientów.
Wróżę rychły koniec takich imprez.

#rowerowyrownik #gravel #100km #rowerowetrojmiasto

Skrypt | Statystyki
  • 6
@Zergall: @AlteredState:
Po prostu nie chcę robić dramy i czarnego PR.
Startowaliśmy 10:20, jako jedna z ostatnich grup na 100km, pierwsza grupa startowała 9:20.
Lecieliśmy sobie swoim tempem, całość nam wyszła 5h (w tym 30 min. postojów na bufetach i sprawy techniczne).
Czyli ani tempo #!$%@? ani tempo maruderskie.
Już na ostatnim bufecie jak zajechaliśmy (a nie byliśmy wcale ostatni na trasie) się zwijali, odłożyli tylko kilka kanapek dla końcówki
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Polinik: tego typu imprezy w ciągu ostatnich lat odleciały w kosmos z wysokością wpisowego... Takie Kaszebe 50% podwyżki z roku na rok xD O wyścigach etapowych lepiej nie wspominać, przestałem startować gdy wpisowe droższe niż paliwo i nocleg razem wzięte...
@nocnyfilm:
Ja bym jeszcze zrozumiał podejście organizatorów, gdyby impreza była promowana jako impreza dla #!$%@?.
Ale oni z jednej strony ustawili się promocją pod przejęcie segmentu obsługiwanego przez Kaszebe Runda/Kociewie Kołem/Żuławy Wkoło - czyli raczej rekreacyjnego przejazdu dla samej frajdy jazdy z przerwami na bufetach, a z drugiej strony - przebieg imprezy wyraźnie był zrobiony pod słupy reklamowe jeżdżące na żyletkach.