Wpis z mikrobloga

@NPCno123123: spokojnie zaraz sie rozkreci

juz to bylo tlumaczone przez kogos ze rozliczyl sie z tego co dostal z tipli albo siedzi u nowaka w kieszonce z innymi i on sie tam za wszystkich rozlicza z calego uniwersum XD

lepiej zapytaj o to czy ten film co jaro niby za/samobojstwem za pomoca liny straszyl spadl?
@NPCno123123: jak tam menelska zakłamana morda gasił już dzisiaj kiepa na czole i popijał sobie mocz? Przeprosił matkę za lata uprzykrzania jej życia? Dalej uważa się za deko gangstera i #!$%@? swoich niby fanek? Kiedy się przyzna że jest na usługach tej bitej pały z Bielska? Kiedy przeprosi majora za to że kazał alkoholikowi za 20 zł oczerniać go o gwałt na 14 latce? Dlaczego pedro mówił na filmiku i wstawił
ak tam menelska zakłamana morda gasił już dzisiaj kiepa na czole i popijał sobie mocz? Przeprosił matkę za lata uprzykrzania jej życia? Dalej uważa się za deko gangstera i #!$%@? swoich niby fanek? Kiedy się przyzna że jest na usługach tej bitej pały z Bielska? Kiedy przeprosi majora za to że kazał alkoholikowi za 20 zł oczerniać go o gwałt na 14 latce? Dlaczego pedro mówił na filmiku i wstawił go na
@ZielonyKciuk: Ja nie bronię jareczka, nie wiem dlaczego odbijasz piłeczkę atakując Mexicano pod tym wpisem. Walka z urojonymi bobolakami w toku. Poza tym podobno lubisz 13 latków, nie ma tutaj miejsca dla takich osób.
@ryba9: A mnie nie interesuje jareczek, zawijaj się ze swoimi pytaniami do jareczka. Może wyślij mu donejta albo zadaj te pytanie na czacie podczas lajta ale nie kieruj ich do mnie
@ryba9: Czy Jarek odwalił sporo krzywych akcji? Tak. Nie zmienia to faktu że Olgierdano i antybobolacy to ostatnie osoby, które powinny go rozliczać. Proste i jasne
@ZielonyKciuk: czego nie rozumiesz? masz zakaz pisania pod moimi postami, nie mam zamiaru pozwalać się wypowiadać ludziom którzy piszą bardzo dziwne rzeczy 13latkom.