Wpis z mikrobloga

- dzień dobry, jakie ma pan kwalifikacje?
- ukończyłem studia z zakresu...
- szanowny panie, studia tu się na nic nie przydadzą, to prawdziwe życie, nie teoria
- wiem, dlatego mam szereg własnych projektów...
- proszę pana, co pan sobie wyobraża, że jak pan robi coś dla siebie to to ma przełożenie na pracę w prawdziwym środowisku z tysiącami klientów?
- wiem, dlatego aplikuję na ten staż
- oddzwonimy

#praca #pracbaza #bezrobocie
  • 30
@cecidimus na pewno nie za pensje od kogoś kto nie ma do mnie szacunku już na rozmowie. To co będzie potem? Panie Areczku a co się pan tak o tą wypłatę upomina?! Panuje takie ogólne przeswiadczenie że rozmowa jest po to żeby pracodawca ocenił kandydata, a to nie prawda. Rozmowa jest po to żeby obie strony wzajemnie się oceniły i zdecydowały czy chcą razem współpracować.
@cecidimus: Dlatego mam pracę jaką mam ale boje się zmienić bo może być gorzej albo nie znajdę nic xD
Praca w deszczu mrozie i upale w torach. Ogromna odpowiedzialność, jak coś zawalę to człowieka nie ma lub składu za miliony. Praca świątek, piątek czy niedziela czyli np całe święta w pracy po 12h. No i najlepsze finanse ze zwrotniczego na nastawniczego 25zł podwyżki xDD Po 8 latach pracy zarobki niedawno przekroczyły
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Niebadzlosiem: większość takich wykopków to albo dopiero na studiach, albo w technikum i już liczą że będą zarabiać te mityczne 10tys. A wystarczy popatrzeć jakie stawki dla juniorów na justjoin.it. Za to w miastach powiatowych to praca za 3000+, na jedną zmianę, bez sobót to marzenie wielu osób.