Wpis z mikrobloga

- dzień dobry, jakie ma pan kwalifikacje?
- ukończyłem studia z zakresu...
- szanowny panie, studia tu się na nic nie przydadzą, to prawdziwe życie, nie teoria
- wiem, dlatego mam szereg własnych projektów...
- proszę pana, co pan sobie wyobraża, że jak pan robi coś dla siebie to to ma przełożenie na pracę w prawdziwym środowisku z tysiącami klientów?
- wiem, dlatego aplikuję na ten staż
- oddzwonimy

#praca #pracbaza #bezrobocie
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cecidimus: to trzeba było iść do zawodówki albo technikum na kierunki typu spawacz ślusarz mechanik elektryk itp i wygrywać życie a nie p-------ć się na g---o uczelniach byleby zaliczyć na 3 u profesorka socjologii
  • Odpowiedz
@cecidimus no staż to nie jest minimalne. Minimalne to ile jest? 2.2?? A te chuje w UP dają 1300.i za 5 miesięcy wypad frajerze następny za dwa dni przychodzi. To jest k---a dramat w tym kraju.
  • Odpowiedz
@cecidimus:
Super, Janusz się sam odsiał.
Niestety w Polsce jest wielu takich uber-formalnych ludzi, którzy traktują pracę jak służbę i nie wykraczają poza proste schematy, ale normalni, inteligentni ludzie w niezabetonowanych firmach też są, sam trafiłem na kilka takich osób.
Ja przy szukaniu pracy w Polsce mam problem w tym, że nie mam wykształcenia. Kij, że w branży do której aplikuję przeszedłem niemal całą ścieżkę kariery i jakbym się sklonował
  • Odpowiedz