Wpis z mikrobloga

@OrangeEkspert #orange #internet #dymanie

Cześć, ja tutaj chciałbym dać upust mojej frustracji i pokazać innym mirkom w jaki sposób ORANGE DOI klientów..

Tyle buta-pren płaci za 20mb/s

Gdzie w tej samej #!$%@? cenie jest 300mb/s na wiosce obok 200 metrów dalej.

Dzień w dzień wydzwaniają do mnie z Orange żebym wziął nowy telefon, zamknął ryj i płacił hajsy.Na moje pytania kiedy będzie światłowód, dostaję odpowiedż że jest w planach.JEST W PLANACH, czego nie rozumiesz buta!

Jeszcze bym znióśł gdyby to było symetryczne 20/20, ale nie, jest niecały 1mb/s uploadu.

Po co wy do mnie z tego orange wydzwaniacie? Zbieram mandżur i spieprzam od was jak najdalej.

Żegnam oschle
buta-pren - @OrangeEkspert #orange #internet #dymanie

Cześć, ja tutaj chciałbym da...

źródło: comment_1626639334jclyAi3wa8P7f35A2Sdh8V.jpg

Pobierz
  • 21
@buta-pren: Do czego spieprzasz? W takiej sytuacji czesto nie ma alternatywy, radiowka albo lte, sam nie moge wziac nawet neostrady ktora jest dostepna kilka domow dalej.
Zasiegi sa rozne, nie kazda miejscowosc ma swiatlowod dla adresow prywatnych a napewno zadna nie ma pokrycia w stu procent nawet jesli sa lacza dostepne.
@buta-pren: Nie odpowiedziales na pytanie, nie musisz przeciez korzystac z Neostrady ani nie podpisywac umowy. Stara infrastruktura, Orange ma taka sama cene za 1 i za 80 mbs po kablu miedzianym, to nie jest kwestia lepszej gorszej oferty tylko dlugosci kabla telefonicznego od szafy ulicznej czy centrali, nikt ci nie bedzie na nowo ciagal kabli, swoja droga Orange nawet nie chce sie za bardzo serwisowac tego. Stopniowo beda wygaszac oferte, nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@buta-pren: i gdzie #!$%@?? Podepniesz sobie skrętkę do sąsiada 300m dalej? Chociaż to nie taki głupi pomysł, ustawić radiolinie i dogadać się z kimś
@turok2016: Zalezy, czasami LTe jest lepszej jakosci, czasam Neostrada, zalezy od zasiegu, jakosci i dlugosci kabeli, nie ma reguly. Orange/TEPSA sobie robi jaja, potrafia falszywie raportowac do UKE zasiegi czy obecnosc VDSL ktorego nei ma albo odmawiaja podlaczenia lini.
@LM317K: Tak zrobił jeden ''biznesmen''.Udostępnia 30mb/s z tego światłowodu, ciut taniej niż ja płacę teraz.
@krzywy_kanister: Nawet rozmowy przez telefon to ŻART, nadajnik mam 500 m od siebie.Babka na infolini mówiła żebym powtórzył, bo ona nie słyszy co ja do niej mówię, to jej odpowiadam, że nadajnik jest rzut beretem od mojego domu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@buta-pren: to szukasz osoby, która udostępni pół na pół. A takiego biznesmena wystarczy zgłosić do operatora i zaraz rozwiążą mu umowę xd