Wpis z mikrobloga

Trafiłem na post, w którym kobiety pisały w jakim wieku zostały matkami. Głównie to między 18-25 rokiem życia.

Dużo kobiet do 26 roku życia ma już dwójkę lub trójkę dzieci.

Skąd u kobiet taka duża chęć posiadania dzieci. Zwłaszcza, że raczej ciężko np. w wieku 18 lat miec już ułożone i stabilne życie i sytuację finansową żeby te dziecko miało godny start.

#pytanie #antynatalizm #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #seks
Ochlokracja - Trafiłem na post, w którym kobiety pisały w jakim wieku zostały matkami...

źródło: comment_1626595513rcTZ4CaoXB1gtKAgjKMROk.jpg

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
@Ochlokracja: moje 2 znajome też skomentowały ten post i muszę Ci powiedzieć że nie były zbyt inteligentne i mądre jak je pamiętam. Większość tych ogarniętych które znam nie mają dzieci dopóki się nie ustabilizują a nawet jeśli to raczej się nie udzielają na tego typu stronach, ale może się mylę.
  • Odpowiedz
Bo wiedzą że ktoś je utrzyma. A to alimenty a to państwo a to reszta rodziny.
Gdyby dziecko wiązałoby się z "mam warunki" dzieci byłoby mniej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Skąd u kobiet taka duża chęć posiadania dzieci


@Ochlokracja: To nie zawsze chęć....to np. brak znajomości własnej fizjologii, wpadki...i takie tam.

@Leel00: co co znajomości fizjologii - im później tym większe ryzyko, że dziecko będzie mniej zdrowe albo wręcz upośledzone.
To nie te kobiety są nieracjonalne, tylko system jest #!$%@?. System, w którym najlepiej to by było mieć dzieci na emeryturze ( _)
  • Odpowiedz
Bardziej mnie zastanawia wiek ich partnerów, raczej są to starsi faceci, bo niby skąd w wieku 18 lat stać ich było na dziecko?


@Iskaryota: nie. Stary wie jak zrobic zeby dzieciaka nie bylo. To zazwyczaj dzieciory w podobnym wiekku
  • Odpowiedz
@Ochlokracja: Bo jak już z jednym dzieckiem wpadną, rodzice ułożą sie z pomocą rodziny i zasiłków i maja wszystkie potrzebne rzeczy dla małego dziecka, to rodzenie kolejnych już nie jest takie problematyczne. Dla niektórych wręcz przyjemne bo lubią dzieci ( ͡° ͜ʖ ͡°) w sąsiedztwie miałem 3 dziewczyny w podobnym wieku, dwie wpadły jeszcze jako nastolatki i jedna juz ma dwójkę, druga trzecie w drodze, a
  • Odpowiedz
@Ochlokracja: kliknij i zobacz skad są owe panie. Obstawiam, że wszystkie z jakichś wiosek zabitych deskami. W takich miejscach można się tylko rozmnazać, albo pić. Ewentualnie można połączyć te dwie dyscypliny.
  • Odpowiedz