Wpis z mikrobloga

Trafiłem na post, w którym kobiety pisały w jakim wieku zostały matkami. Głównie to między 18-25 rokiem życia.

Dużo kobiet do 26 roku życia ma już dwójkę lub trójkę dzieci.

Skąd u kobiet taka duża chęć posiadania dzieci. Zwłaszcza, że raczej ciężko np. w wieku 18 lat miec już ułożone i stabilne życie i sytuację finansową żeby te dziecko miało godny start.

#pytanie #antynatalizm #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #seks
Ochlokracja - Trafiłem na post, w którym kobiety pisały w jakim wieku zostały matkami...

źródło: comment_1626595513rcTZ4CaoXB1gtKAgjKMROk.jpg

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
Skąd u kobiet taka duża chęć posiadania dzieci.


@Ochlokracja: z otoczenia? Cały czas wytłaczane jest im do mózgu, że kiedyś zostaną matką. Na gwiazdkę dostają lalkę i wózek.

Bardziej mnie zastanawia wiek ich partnerów, raczej są to starsi faceci, bo niby skąd w wieku 18 lat stać ich było na dziecko?
  • Odpowiedz
@Iskaryota: raczej nie starsi faceci
Na przykładzie lasek które ja znam a zostaną matkami w wieku 19 lat albo zostały nimi jak miały 18 to zazwyczaj max rok albo dwa lata starsze chłopaki od nich
  • Odpowiedz
@Ochlokracja: coraz więcej kobiet nie chce mieć dzieci w ogóle np. Ja. Coraz częściej się z tym spotykam, a dziewczyny które mają dziecko w wieku 18-25 często nie zdały np. Matury, nie mają na siebie pomysłu itd
  • Odpowiedz
@CukrowyWykop moja matka położna z zawodu już parę lat temu mówiła że w większości rodzą 28+, jak widzę laskę 18-25 z dzieciarem to już wiem że patologia, bo nikt normalny w tym. Wieku dziecka nie robi.
  • Odpowiedz
@korni007: nie każdy kończy i powinien kończyć studia. Ja nie widze problemu w rodzeniu 18-25. Z resztą znam takich co w padli na studiach jak mieli 20 lat a dziś już dzieciak 12-13 lat i spokój mają po 30-tce.
  • Odpowiedz