Wpis z mikrobloga

Ale z tej pani Aldony robi się #starababa .Brzydko się starzeje jak na kobietę, która nie ma dzieci i ma chyba jeszcze 3 lata do 40. Dodatkowo, te jej stroje są coraz bardziej infantylne i zaczyna przypominać taką ciotkę klotkę, starą pannę z wiejskich wesel.
Dzisiaj z dużym dekoltem, ale te piegi, czy tam cellutis na klatce (nie znam się) fe. Brzydko to wygląda.
#f1
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kale_sony: Też to zauważyłem, że na przestrzeni ostatniego roku mocno się zmieniła na twarzy. Idzie właśnie w taką pulchną ciotkę, co całe życie jest panną i walczy z kilogramami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@njeee:
Dokładne. Nie wiem ile ona ma tam wzrostu, ale tak jak piszesz zaczyna się robić coraz szersza.
Dzisiaj, jak kamera robi jej ujęcie od przodu, to wyraźnie już widać podwójny podbródek.
  • Odpowiedz
@kale_sony: Niestety też to zauważyłem. Wiek nie ma litości dla kobiet. Ale nadal mi się podoba. Piegi nie przeszkadzają, ale skóra po prostu nie jest już tak jędrna i nawilżona i widać zmarszczki. To normalne w tym wieku jeśli codziennie nie balsamujesz się od stóp do głowy.
  • Odpowiedz
@Jah00:
Moim zdaniem powinna trochę bardziej zadbać o siebie.
I nie chodzi mi tu o kremy itp, bo one najmniej pomagają. Dużo lepszy efekt daje aktywność fizyczna. Obojętnie jaka, byleby regularna.

Rozumie, że każdy ma różne preferencje i mi to nie przeszkadza.
Niemniej jednak ta pani to nie mój typ.
#f1
  • Odpowiedz