Wpis z mikrobloga

#rozdajo #chlopakizbarakow #trailerparkboys
Przedłużyliśmy pre-order do końca weekendu i robimy rozdajo z tej okazji. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sprawdź poprzedniego zwycięzcę w 1. komentarzu!

Zasady są proste: plusujesz = możesz wygrać legendarną koszulę w pepitę. Jeśli kojarzysz Chłopaków z Baraków, to wiesz że jest to koszula idealna na wszystkie okazje: spanie w rurze, chlanie, robienie biznesu z ziomkami.

Plusować można do niedzieli 23:59, a zwycięzcę ogłosimy następnego dnia. Jak masz łeb do interesów, to już na pewno zwęszyłeś okazję. ( ͜͡ʖ ͡€)

Możesz też już teraz kupić ją taniej w pre-orderze (tylko do końca niedzieli!).

Wygląda zajebiście, ludzie podziwiają na ulicy i jest nawet przewiewna, więc można w niej wygodnie chodzić. Sami chodziliśmy w prototypach i polecamy.

Ważne - będziemy produkować tylko limitowaną ilość sztuk. Materiał, którego używamy, drukujemy na zamówienie, bo nigdzie nie da się takiego dostać. Oznacza to, że musimy wszystko zrobić w jednej partii - jeśli nie kupisz teraz, to prawdopodobnie nie będziesz w stanie dostać jej później.

I nadal trwa promka, że jak kupicie koszulę + t-shirt w pełnej cenie, to dostajecie darmo dostawę i dodatkowy t-shirt za darmo!
Petters - #rozdajo #chlopakizbarakow #trailerparkboys
Przedłużyliśmy pre-order do ko...

źródło: comment_1626534588gchjx1T5TbZRYOG76UF1rJ.jpg

Pobierz
  • 68
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kroledyp: a kiedy tak stwierdził? Jakoś nie dawno oglądałem z nim wywiad i nie dość, że się wyrażał dobrze, to mówił, że właśnie chciałby wejść na netflixa i jego manager nad tym pracuje. Poza tym wraca z pastami na YT z Lobotomiuszem. Chyba, że o czymś nie wiem, to mnie popraw proszę?