Wpis z mikrobloga

@SzybkieSondy: @placebo_: jeśli chodzi o wywiad u Stanowskiego to powiedział że wolałby żeby ktoś obrażał go osobiście niż jego religię, chyba fair układ. Sam jestem niewierzący ale potrafię odróżnić obrażanie personalne od obrażania Boga w którego ktoś sobie wierzy. Ważne że pośmianie z kosciulka i cyk pora na csa. Tolerancja pełna parą, beczunia z lewactwa i propsik dla Mentzena.
@JaTuNowy: Też wcześniej byłem zindoktrynowany wizją parówkowowego mocarstwa i usprawiedliwiałem sobie wszystkie debilne wypowiedzi konfederatów, jednak w porę się ocknąłem że gospodarka to temat zastępczy do wprowadzania państwa kościelnego i życzę tego również Tobie, gdyż konfederacja nie ma nic wspólnego z wolnością oprócz nazwy w sloganach
@Vaers: co konkretnie masz na myśli mówiąc o wprowadzeniu państwa kościelnego? I nie mów "też" bo fakt że dostrzegam przeinaczenie sensu wypowiedzi gościa żeby pasowała do narracji przeciwnego obozu poglądowego nie znaczy że też jestem "zindoktrynowany". Może, ale nie musi. Fajnie że od tego zacząłeś swoje wypociny o zostaniu oświeconym, napewno Ci teraz zaufam na słówko mistrzu dedukcji.
Sam jestem niewierzący ale potrafię odróżnić obrażanie personalne od obrażania Boga w którego ktoś sobie wierzy.


@JaTuNowy: Też jestem w stanie odróżnić obrażenie realnie istniejącej osoby, a obrażanie hipotetycznych bytów wobec których ktoś ma co najwyżej nadzieję, że istnieją.
@placebo przecież wy i ta cała tęczowa ferajna sama codziennie najeżdża na katolików. Po primo nie wierzę w jakiegoś bożka w chmurkach, ale tak samo gardzę wami tak jak tymi dewotami. Jesteście siebie #!$%@? warci. #!$%@? hipokryci
@JaTuNowy:

że wolałby żeby ktoś obrażał go osobiście niż jego religię, chyba fair układ


bo wcale obrazając jego religie, nie obrazasz jego, dobry fikol, żeby nie wyjsc na hipokryte, dlatego pronuje obrazac gejow, ale nie "ideologie LGBT" xDD
@JaTuNowy: Nie musisz mi ufać i nawet nie próbuje Ciebie przekonać gdyż to nie ma sensu. Jak można przekonać kogoś kto każdą głupią wypowiedź próbuje usprawiedliwiać zamiast przyznać że jest zwyczajnie głupia. A jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o planach konfederacji dotyczących polski, wystarczy że wejdziesz na twittera konfederatów żeby się dowiedzieć o tym jak niedziela bez handlu to wyższy poziom kapitalizmu, jak ocenianie ludzi wg. dekalogu i piętnowanie innych jest
@placebo_: Nadal nie rozumiem tego wszechobecnego oburzenia, kiedy ktoś ma czelność zrównać jakąś religię z błotem. Płaskoziemców pan Mentzen też szanuje i okrywa krytykowanie ich poglądów płachtą taboo? Jak ktoś gada od rzeczy i wygłasza postulaty bez żadnych dowodów na ich prawidłowość (a szczególnie takie, które wpływają na całe społeczeństwo, bez względu na to, czy ktoś się za nimi opowiada ( ͡° ͜ʖ ͡°)) to powinno się