Wpis z mikrobloga

Czy gdy w ogłoszeniu o pracę na juniora widzę wymagania obowiązkowe: Python, Angular, REST, CSS, HTML, Django, JavaScript, GIT, AWS i cholera wie jeszcze co to pracodawca faktycznie wymaga znajomości tych technologi na poziomie umożliwiającym pracę z nimi? Chciałem zmienić pracę na programistę. Znam Pythona, Git nie jest mi obcy, działam trochę w Django i jako-tako kumam Bootstrapa i chcę swoją karierę ukierować w Web Dev ale jak widzę ile jeszcze brakuje mi do Juniora i jak mało czasu zostało mi do znalezienia pracy to zwyczajnie wątpię, że mi się uda...

#progamowanie #python #praca
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fiman: Wysyłam wszędzie gdzie szukają juniora. Na tę chwilę bez odzewu. Fakt, że dopiero od dwóch tygodni ale trochę mi się śpieszy jak przez najbliższy miesiąc nie uda mi się znaleźć to będę musiał chwytać się czegokolwiek.
  • Odpowiedz
@Lunatik: pewnie projekt jest oparty ma tych technologiach, wiec wrzucają wszystkie żeby kandydat wiedział czego się spodziewać oraz chociaż trochę znał te technologie, żeby moc się efektywniej douczać i poruszać po projekcie.
  • Odpowiedz
Masz konto na LinkedIn

chociaż trochę znał te technologie


@FioletowaFasola: Tak mam, oznaczyłem, że aktywnie aplikuję itp. Jako senior tutorial viewer znam sporo technologii i z ciekawości pisałem sporo skryptów które zahaczały o różne dziedziny ale nie powiedziałbym, że je znam. Ważne, że już wiem ocb z tą mnogością technologii przy ogłoszeniach :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Patrick_Rowerovsky: @Lunatik: @FioletowaFasola: ej no przecież te technologie to postawy, poza tym większość op już zna.

Te sam powiedział, że zna: Python, Django, Git
Jak zna Django to nie wyobrażam sobie, żeby nie znał REST, bo co innego w nim robił?
Jak zna Bootstrapa to pewnie zna HTML i CSS.
Zostaje jedynie front czyli JavaScript i Angular. Jak ktoś startuje na webdevelopera (to znaczy fullstack) to oprócz HTML i CSS wypadałoby żeby znał JavaScript i chociaż jeden framework frontendowy. Jak nie Angular to chociaż React albo Vue - myślę, że nic się nie stanie jak zna inny framework, bo
  • Odpowiedz