Wpis z mikrobloga

#420 #marihuana #narkotykizawszespoko
Właśnie mi się przypomniało, jak kiedyś spizgałem się tak mocno, że przestałem rozumieć ludzką mowę. Znajomi dookoła mnie coś mówili a ja słyszałem to jako błebłebłebłe, bezsensowny bełkot w dodatku brzmiący, jakby ktoś wsadził głowę do wiadra.
Miał ktoś podobnie?
  • 54
  • Odpowiedz
@demonox: A gdzie ja napisałem że polecam izolat CBD czy CBG? Mówiłem o full spectrum.
I gdzie napisałem że klepią jak THC? Napisałem że w połączeniu działają podobnie jak klasyczna marihuana tylko bez zamuły.
Naucz się czytać ze zrozumieniem i prowadzić normalną dyskusję, zamiast pompować sobie ego czego Ty nie wiesz, wyciągając wnioski z dupy.
  • Odpowiedz
@NaopaK: jest różnica czy syntetyczny cbd czy naturalny. Struktura niby taka sama ale syntezowane są na bromie lub fluorze. To jest szkodliwe dla zdrowia. Wrzucałem kiedyś znalezisko na ten temat.
  • Odpowiedz
a połączenie CBD i CBG daje fazę jak po gandzi ale bez zamuły


@NaopaK: No ta z dupy wyciągnięte wnioski xD Nie umiesz się wysłowić i jeszcze się prujesz, że nie umiem prowadzić dyskusji, a ładnie ci wszystko wytłumaczyłem to się jeszcze prujesz bo nie masz racji
  • Odpowiedz
@demonox: Wyciągnąłeś wnioski z dupy bo wyszedłeś z założenia że piszę o działaniu izolatów, gdzie nigdzie nie użyłem tego słowa - Twój domysł. Do którego dodatkowo dorzuciłeś swoje wypracowanie gdzie tak sobie napompowałeś ego, że mało co nie wybuchło.
  • Odpowiedz
CBD nie klepie i nie siej farmazonów że paliłeś zioło 40% cbd bo to jakieś głupoty. Wciągasz jakieś dopalacze i siejesz ferment w narodzie.

@NaopaK:
  • Odpowiedz