Wpis z mikrobloga

#420 #marihuana #narkotykizawszespoko
Właśnie mi się przypomniało, jak kiedyś spizgałem się tak mocno, że przestałem rozumieć ludzką mowę. Znajomi dookoła mnie coś mówili a ja słyszałem to jako błebłebłebłe, bezsensowny bełkot w dodatku brzmiący, jakby ktoś wsadził głowę do wiadra.
Miał ktoś podobnie?
  • 54
  • Odpowiedz
@NaopaK: haha też tak miałem, to było na lekcji jak był taki szum w klasie że aż mnie głowa bolała bo każdy gadał między sobą na jakiejś luźniejszej lekcji, tak że przestałem wyłapywać słowa tylko słyszałem dosłowny bełkot
  • Odpowiedz
a połączenie CBD i CBG daje fazę jak po gandzi ale bez zamuły


@NaopaK: xD idź do psychiatry lepiej, była tu na tagu taka jedna co też tak twierdziła (wbrew nauce i badaniom), a potem wskoczyła pod auto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@demonox: proszę bardzo, raport WHO na temat CBD:
https://purehemp.pl/cbd/raport-who-na-temat-cbd/#Raport-WHO-na-temat-CBD-2018

Sam cierpię na nerwicę i miewam ataki lękowe. W odpowiedniej ilości CBD uspokaja, choć jak spaliłem 2 blanty po 1g CBD 40% to zacząłem mieć schizy jak po zwykłym THC, więc do wszystkiego trzeba mieć umiar.

Olej CBD na mnie działa wyłącznie w dużych ilościach, więc najbardziej polecam palenie lub waporyzację.

Co paliłeś, że masz takie złe zdanie?
  • Odpowiedz
@demonox: Nie wywołuje efektów psychoaktywnych, nie ma tripa jak po THC, ale mocno uspokaja. Tym bardziej w połączeniu z CBG.
Możliwe że maczana, ale na mnie działa. Co za różnica, czy CBD jest tam pochodzenia naturalnego czy syntetycznego, skoro ma taką samą strukturę chemiczną
  • Odpowiedz
Co paliłeś, że masz takie złe zdanie?


@NaopaK: Złego zdania nie mam, ba podejrzewam że przepaliłem w życiu więcej od ciebie, mam jedynie złe zdanie o magikach co kręcą bajerę że CBD i CBG klepie jak THC, bo to gówno prawda.

Co za różnica, czy CBD jest tam pochodzenia naturalnego czy syntetycznego, skoro ma taką samą strukturę chemiczną


@NaopaK: W konopiach masz znacznie więcej rzeczy niż 3 kanabinoidy, to głównie
  • Odpowiedz