Wpis z mikrobloga

Przeczytałem dziś dyskusje na wykopie nt. praw LGBT i odniosę się.

Tak, jest to robienie fikołków, jednak jak usiąść do tego merytorycznie, to ludzie LGBT nie są dyskryminowani. Maja takie same prawa jak my. Ja mam prawo do zawarcia związku małżeńskiego z kobietą, geje również. Nigdzie nie ma zapisu „wyłącznie osoby heteroseksualne mają prawo do zawarcia związku małżeńskiego”. Prawo jest równe dla wszystkich.

Wiem, że to pewnego typu fikołek i omijanie kwestii niewygodnych, ale jest to całkowicie pokryte z rzeczywistością. Walcząc o śluby mężczyzna - mężczyzna, kobieta - kobieta, walczą o coś dodatkowego, coś ekstra.
Tak jak dane grupy społeczne walczą o podwyżki na ulicach.

#bekazlewactwa #bekaztwitterowychjulek #bekazlgbt #lgbt #lewackalogika #prawackalogika
  • 190
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vin42 Kto? Negacjoniści klimatyczni, czy ci, którzy twierdzą, że Europa upadnie jak dwóch panów będzie mogło bez problemu iść za ręce po mieście?

@Ekspert_od_niczego:

Europa upadnie jak dwóch panów będzie mogło bez problemu iść za ręce po mieście


Nie
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ekspert_od_niczego: albo musisz być strasznym naiwniakiem albo tak nie dokońca halo z tobą skoro wierzysz w bajeczki o chodzeniu za rączkę i "odwiedzaniu się w szpitalach"

Co mają ze mną wspólnego aktywisci skoro to ty o n9ch wspomniałeś zaraz na początku?
  • Odpowiedz
@vin42 Po prostu znam takich ludzi osobiście i w dużej liczbie, a nie bazuję wyłącznie na kłamliwych artykułach z wrogich im mediów.

Ty nie znasz nikogo, za to nasłuchałeś się kłamliwej propagandy i wierzysz w bajeczki o niszczeniu cywilizacji przez to, że nikt ich nie będzie tłuc na ulicy.

Oni normalnie żyją, pracują, a w tych organizacjach siedzą po godzinach, zazwyczaj za darmo. I nie, nie planują zdobycia władzy nad światem
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ekspert_od_niczego: no cóż. Nie ważne ty jesteś tak omamiony i zaślepiony że nawet fakty do ciebie nie przemawiają. Gołym okiem widać że lgbeciarzom i całemu temu lewackiemu towarzystwu kompletnie nie chodzi o walkę o to żeby ich nie bili na ulicach albo żeby mogli po sobie dziedziczyć XD. USA to już jest zlewaczałe to granic, tam większość opowiada się za lewacką polityką a ty próbujesz tu wcisnąć komuś bzdury że
  • Odpowiedz
@vin42 Poczytaj sobie moje inne wpisy i co plusuję. Towarzyszu to możesz prędzej mówić do lustra.

Hahahahah to się zdecyduj czy znasz osobiście czy nie masz nic wspólnego.


Ale nie wpadło ci do główki, że to dwie kompletnie różne grupy? To tak jakby do jednego worka wrzucać Matejkę i Hitlera, bo obydwaj byli malarzami.
  • Odpowiedz
@vin42 Ja w ogóle nie jestem lewakiem. Jako woluntarysta jestem de facto akapem, a zatem ideologia czysto prawicowa.

No jak tu was traktować poważnie


A masz inny pomysł? Ty swoje zdanie bierzesz z wrogich im mediów, więc jeszcze gorzej. Można się z ciebie śmiać jedynie i tyle.
  • Odpowiedz
ale środowiska LGBT walczą o możliwość zawarcia małżeństw kobieta-kobieta i mężczyzna-mężczyzna


@puolalainen: ale środowiska LGBT nie rozumieją, że nie istnieje coś takiego jak małżeństwo kobieta-kobieta i mężczyzna-mężczyzna. Nie można walczyć o coś co nawet nie istnieje. Walczą o związki partnerskie, a nie małżeństwa.
  • Odpowiedz
No to w takim razie znieśmy małżeństwa różnopłciowe i wprowadźmy jednopłciowe


@CzajnikZniszczenia: No i własnie to jest ideologia LGBT. Czyli zmienianie języka. Bo przecież istnieje oficjalna definicja słowa "małżeństwo" i ona jasno mówi co jest malżeństwem, a co nie. LGBT to nie ideologi tylko ludzie - ale nikt mi nie wmówi że nie istnieje coś takiego jak "Ideologia LGBT". Próba zmiany języka to właśnie jeden z elementów tej ideologii.
  • Odpowiedz
@Back_Space no to o co Ci chodzi? Najpierw mówisz, że małżeństwo jednopłciowe nie istnieje, a teraz przyznajesz, że istnieje, ale na zachodzie. Skoro istnieją tam, to można wprowadzić je i u nas. Na zachodzie też nie jest to legalne od zawsze. Słowo małżeństwo niż takiego nie mówi.
  • Odpowiedz