Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
Polacy na wakacjach All Inclusive xd
Wstyd na cały hotel... Potem dziwne, że Polacy słyną w hotelach na całym świecie...

... Kontekst nieznany... Wiem że jest żonaty "kochanek" i brat z siostrą... Awantura nad zamkniętym basenem, przy leżakach. Towarzystwo pijane w 3D, lecą #!$%@? i #!$%@?... 3 dżentelmenów (brat, kochanek i ojczym) i jedna blondynka córcia w obcisłej kiecce... Urywane fragmenty dialogów:

"Idź sobie do żony"
"Ty dziwko"

W pewnym momencie dziewczyna strzela bratu z liścia... A ten w odwecie popycha ją tak jak stoi w stronę basenu. Dziewczyna wpada do basenu i uderza nogą o krawędź. Zapada cisza... Wszyscy goście patrzą... Dziewczyna Wynurza się, pozostali dwaj faceci pomagają jej wyjść... Zaczyna krzyczeć "telefon! Nowy telefon kupiłam dwa dni temu! daj mi ręcznik, telefon!"

Noga #!$%@? do mięsa, afera... Panowie sie chcą #!$%@?ć, dziewczyna się drze w nieboglosy, że telefon... Kochanek ściąga koszulkę i zakrywa nią ranę. Chcę jechać z dziewczyną do szpitala i "za wszystko zapłacić " Wszyscy dookoła na leżakach patrzą... Wpada rodzinka. Mamusia i babcia. Jest darcie mordy, rozdzielanie, uspokajanie.

Dalsza historia nie ma już znaczenia, ale afera między ojczymem a babcią toczyła się jezcze długo... A po dziewczynę przyjechała karetka...

Wstyd jak #!$%@?.
#polakicebulaki #allinclusive #wakacje #patologiazewsi
M.....L - Polacy na wakacjach All Inclusive xd
Wstyd na cały hotel... Potem dziwne, ż...

źródło: comment_1626386496FejDJ1KSZbUqxxLVvN4R5N.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz