Wpis z mikrobloga

@m0rdeczka:

czemu wy tak usilnie stawiacie cały sens swojej marnej egzystencji na trzymanie loszki za rękę?


A co? Mam czerpać motywację do życia ponieważ generuję dochód dla mojego pracodawcy?

żadne szkolenia z podrywu, po co?


A jak Ci się wydaje? Po to żeby się jakiejś spodobać.

jeśli nie uporządkujesz swojego #!$%@? i nie będziesz content ze sobą to nie licz na jakąkolwiek głębszą relację z kobietą.


Bo większość kobiet jest taaaaaaka
może jakby takie osoby próbowały złapać normalny kontakt a nie opluwać wszystkich wkoło swoją toksycznością i #!$%@? to nikt by ich nie oceniał, bo nie ruchali.


@m0rdeczka: a nie pomyslałes ze ta toksyczność i #!$%@? to bardziej skutek niż przyczyna? Nie wiem jak inni, ale ja np juz od dawna nie robię nic w kierunku tego, by jakąś znaleźć, bo nie wierzę ze to mogłoby się udać i ze mógłbym komuś
@EastWestEast:
Terapia pomaga w zrozumieniu siebie, swoich zachowań i polepsza zdolność do introspekcji - jeśli kiedyś zaczniesz zdawać sobie sprawę, że to jednak ty sam jesteś odpowiedzialny za to, jak inni postrzegają na zewnątrz twój charakter i wprowadzisz jakiekolwiek korekty #!$%@? zachowań, to ta mityczna "atrakcyjność" wzrośnie. Wymyśliłeś sobie, że mam Ci udowodnić konkretnie tę jedną, prostolinijną hipotezę wymyśloną na chłopski rozum i oczekujesz teraz, że Ci sypnę gotowym badaniem skrojonym