Wpis z mikrobloga

@oliwkowemydlopodprysznic:

Terapia na NFZ jest jak najbardziej możliwa i wcale nie jest na złym poziomie


Znam osobiście osoby (w tym jedna z rodziny) gdzie zrezygnowały po dłuższym czasie z terapii bo nie widziały zmian - własnie na NFZ. Prywatnie też fajerwerków nie ma ale wniosek był ten sam: chcesz być potraktowany jak człowiek - idź prywatnie i słono zapłać. Poza tym to, że sobie z pannami ktoś nie radzi to nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@oliwkowemydlopodprysznic: no ja chodziłem na terapię brałem leki i nic z tego. Mam pracę samochód mieszkanie, ale żeby znaleźć dziewczynę normalna w dzisiejszych czasach jest bardzo trudno. Może bierzesz swoje uwagi z przed 5-10 lat wtedy rybek wyglądał kompletnie inaczej. Do tego akurat mój wygląd nie za bardzo działa na moją korzyść (manlet że średnim ryjem).
@oliwkowemydlopodprysznic: Ale to, że wszyscy na tagu są toksyczni to już wywnioskowałeś.

Większość ludzi tutaj powiesi się bo pewnego dnia zdadzą sobie sprawę, że nie mają po co i dla kogo żyć. Więc jeśli żyjesz w strachu przed jakąś incelską rebelią gdzie to wyjdziemy na ulice i będziemy mordować kobiety to się zawiedziesz. Normictwu krzywdzenie kobiet wychodzi o wiele lepiej.
@KasandrycznyMuminek: skoro podchodząc pod 40tke jeszcze nie sięgnąłeś po pomoc mimo swojej desperacji to nie wiem na co liczysz.
Do tego jesteś już tak toksyczny i zepsuty poglądami, że nawet nie zauważysz albo odrzucisz potencjalnie zainteresowaną Tobą kobietę.
Najpierw porządek ze sobą, potem reszta.
Powodzenia
Jeśli uzależniasz swój byt od tego czy się spodobasz pustym cipom, to powinieneś się zastanowić nad problemem gdzie indziej


@m0rdeczka: No dobrze, przyjmijmy że poznajesz jakiegoś gościa 30+ i na starcie dowiadujesz się że nigdy nie miał dziewczyny (i nie jest homo). Co pomyślisz o takiej osobie? Pytanie retoryczne.

Więc zdecydowanie jest to dość duży problem.
skoro podchodząc pod 40tke jeszcze nie sięgnąłeś po pomoc mimo swojej desperacji to nie wiem na co liczysz.


Czyli szkolenia z podrywu? Trener życzy sobie 4k Euro. 14k za cały tydzień z nim w Serbii. Sorry, nie stać mnie. Zasponsorujesz?

Do tego jesteś już tak toksyczny i zepsuty poglądami, że nawet nie zauważysz albo odrzucisz potencjalnie zainteresowaną Tobą kobietę.


Nie mam kobiet w pracy. Ostatni raz próbowałem jak miałem 33 lata bo