Wpis z mikrobloga

@EastWestEast: Tak, oczywiście. Skąd to wnioskujesz? Z rzeczy pokroju projektu Klaudiusz, gdzie śmiecie baitują i starannie wybierają co zapostować żeby zgodziło się z tezą? Wygląd inicjalnie pomaga i nikt normalny temu nie zaprzeczy. I sam wspomniałeś o popularności, która potencjalnie kompensuje braki w aparycji. Ciekawe skąd się może brać hmm. Może charakter i zachowanie ale co ja tam wiem nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@EastWestEast: Sorry, ale PUA to jest absurdalnie toksyczne środowisko i z twoich wypowiedzi wnioskuję, że sporo z tej filozofii dalej w tobie siedzi. I nie, nie jest to święty Graal ale dla takich ludzi praktycznie jedyna droga do poczucia się lepiej, nauczenia jakiejkolwiek introspekcji i poznania własnych błędów - zamiast napędzać karuzelę nienawiści. To już tylko kwestia czasu aż na tym oborniku wyrośnie jakiś psychol, o którym przeczytamy w newsach.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@OstatniRomantyk: nic nikomu nie wmawiam gościu, choć nie da się nie czuć lepszym od tych mentalnych inwalidów. Nie miałem tu jednak na myśli osób których schorzenia czy zaburzenia powodują że nigdy nie będą społecznie normalni. Mowa tu o facetach mających wpływ na swoje życie, a jednak plujących jadem i zrzucających winę na starego bo przekazał zakola i krzywego #!$%@?. jakby tak przejść się po mieście i spojrzeć na przeciętna parkę to
@oliwkowemydlopodprysznic:

Bzdury kompletne.Ja miałem miłość w wieku studenckim ale musiałem ostro się na nią napracować.Teraz mając większe możliwości, lepiej wyglądam,dbam o swój rozwój nie będę ukrywał że problemy ze znalezieniem dziewczyny są ogromne ale mimo wszystko działam dalej.
W swoim życiu zdarzało mi się rywalizować o kobietę w ekstremalnych warunkach,udało się ale odmówiłem bo koszty dużo większe niż wartość tej osoby.Takze wykazywałem siła psychiczną.
W jaki sposób ma psycholog pomoc w
, trzeba mieć 2 cyfrowe IQ żeby brać to wszystko dosłownie.


@OstatniRomantyk: Mniej więcej połowa społeczeństwa posiada dwucyfrowe iq, przy czym wartości od ok. 85 do 99 są w rozkładzie normalnym jednymi z popularniejszych i uważane za inteligencję przeciętną. Jeżeli chcesz już formułować jakieś punche to z większą dozą pietyzmu. Jednocześnie natrafiając na komentarze aktywnych bywalców tagu wiadomego odnieść można graniczące z pewnością wrażenie, że znaczny ich odsetek wykazuje się inteligencją
to po prostu usprawiedliwienie swojej nieporadności przez co taki przegryw czuje się lepiej. W końcu łatwiej jest żyć z myślą że nie jestem odpowiedzialny za swój los, to wszystko wina genów i w ogóle linii #!$%@? szczęki xD


@cpt_foley: No oczywiście

I co, każdy jest kowalem własnego losu? Niektórzy nie muszą być kowalami, bo dostają ten los od ręki, tak po prostu. Ci drudzy, muszą budować wszystko od podstaw, a jeszcze
ExitMan - > to po prostu usprawiedliwienie swojej nieporadności przez co taki przegry...

źródło: comment_1626403976IZWcI36E6rex2hoHGbIG1b.jpg

Pobierz