Wpis z mikrobloga

Mam iPhone 8 z 2017 i nie mam zamiaru go wymeniać bo mi w zupełności wystarcza. Działa płynnie i dostaje aktualizacje zabezpieczeń. ¯\_(ツ)_/¯ Ale zaraz się odezwą ( ͡° ͜ʖ ͡°) że łeee aparat do dupy, żęch stary, bryła nie taka, bateria słaba, ekran zły a może nawet i kolor. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

- Telefon
- SMS
- Email
- Trochę internetu
- Kilka aplikacji (bankowość, nauka języka, książki, muzyka, fimy i seriale, ćwiczenia)

Wiecie co Wam powiem? Gońcie dalej za cyferkami w obiektywie - konsjumpcjonizm pełną gębą. Wszyscy tacy zawodowi fotografowie się zrobili a nie wiedzą co to kompresja zdjęć na Facebook'u ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#apple #bekazpodludzi #android
  • 17
@Ptaszek99: I git, ja miałam 7, już mi zaczęła zamulać, myślałam nad zmianą, mąż mi kupił w prezencie 11. Pewnie zmienię za kolejne 5-6 lat jak już zacznie coś zamulać.
@Lonate: ale zaraz jak to tak? jakie 5 lat? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Cytując mirka Ja wole bo wymieniam co 2 lata i mam nowe bebechy i aparat a nie stary złom ( ͡° ͜ʖ ͡°) No tak, co tam 4-5k na 5-6 lat skoro lepiej co dwa lata płacić co 2k ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ptaszek99: W ogóle kiedyś byłam anty-iPhone. Nie rozumiałam. Potem byłam u mamy, akurat rozwalił mi się telefon, ona miała w szufladzie swoją 7 (akurat ona wymienia iPhone co 2 lata xD) i mi dała. Pierwsze 2 tygodnie przeklinałam, teraz uwielbiam. Zmiana iPhone na nowszy model to położenie dwóch telefonów obok siebie na kilka minut i mam dokładnie wszystko tak samo ustawione jak w starym. Zdjęcia, ustawienia, kontakty na cloudzie. Już nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ptaszek99: bo ludzie lubią nowości, albo chcą cyferki większe, choć praktycznie nie ma to znaczenia. Półtorej roku kupiłem smartfona za 129 USD, średniak, i dopóki płynnie działa to nie myślę o wymianie ¯\_(ツ)_/¯ Kiedyś brałem używane flagowe, teraz bez problemu można średniaki brać i na długo starczą.
@Ptaszek99: wymieniam telefon na nowy, bo widzę różnicę w jakości wykonywanych zdjęć. I nie mówię o tych przy pięknej pogodzie, ale o nocnych, które są świetne w iPhone 11 a przykładowo w 7 nic nie widać.