Wpis z mikrobloga

@Heavenhell:

Wielu wychowuje dzieciaki, zanim 500+ było modne...

Co nie znaczy że Ci ludzie by spełnili wymogi adopcji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co do społeczeństwa to mamy dwa warianty, albo 500+ albo górnicy albo 13 emerytury, ostatnimi są oglądacze tvpis. W tym kraju nigdy nie będzie dobrze i uczciwie, nie dla nas to.

Ja tam chcę wierzyć że kiedyś będzie, głupi ja xD
@Zgrywajac_twardziela: > Co nie znaczy że Ci ludzie by spełnili wymogi adopcji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wymogi adopcji to jedno, drugie spłodzić i wychować, gdzie też wielu nie powinno tego robić, ale przecież świat istnieje wcześniej niż powstał world wide web :D :) Różne patole, ZAWSZE się zdarzały, niegdyś produkcja dzieci była po to, by w przyszłości pomagali na hektarach.

Ja tam chcę wierzyć że kiedyś będzie,
@Heavenhell:

Wymogi adopcji to jedno, drugie spłodzić i wychować, gdzie też wielu nie powinno tego robić, ale przecież świat istnieje wcześniej niż powstał world wide web :D :) Różne patole, ZAWSZE się zdarzały, niegdyś produkcja dzieci była po to, by w przyszłości pomagali na hektarach.

Jak na mój gust to obecnie z 80% rodziców nigdy nawet psa do opieki nie powinni dostać, a co dopiero dziecko ¯\_(ツ)_/¯

z 10 lat interesuję
@Zgrywajac_twardziela:

Jak na mój gust to obecnie z 80% rodziców nigdy nawet psa do opieki nie powinni dostać, a co dopiero dziecko


Nie wiem skąd czerpiesz dane, ale osobiście uważam, że to wina instaścierwomatek i fejsbukowych madek na pełen etat. Gardzę. Moja od początku ma zapowiedziane, że dzieciak nie będzie pokazówką na necie, ma się kształcić i mogę czytać bajki, jak zacznie rozumować, owoce tego tworu są... Ale nie mam zamiaru