Wpis z mikrobloga

Kiedyś za czasów pierwszego Xboxa gdy posiadałem jeszcze GameCube, PSXa i parę innych konsol miałem jeden problem ten z tych problemów pierwszego świata, za dużo gier, same piraty, ssałem z neta wszystko co wychodziło, nagrywałem, sprawdzałem czy działa i na stojaczek z płytami, później musiałem kupić takie kolejne dwa stojaki podłogowe, i ciągle ten sam problem, w co tu grać tyle wypasów, teraz już wszystko legal bo pracuję to wiadomo, można sobie kupić, kiedyś z kieszonkowego mogłem pozwolić sobie tylko na wspieranie Verbatima ;) ale dzisiaj ten problem też jest, #psplus tak zasypuje grami że nie wyrabiam, teraz kolejne 3 i w co tu grać, siedzę i patrzę na XMB i zamiast grać zastanawiam się w co teraz, też tak macie? co za dużo to nie zdrowo ;)

#firstworldproblems #ps3 #konsole #zalezdupy
  • 6
@Liquid_Snake: z piratami (kiedy to było... #podbaza i #gimbaza troszkę) też tak miałem: klęska urodzaju. A z Plusem to gry, które naprawdę mnie interesują pójdą na pierwszy ogień, następne być może trafią na dysk a reszta może kiedyś się na nim znajdzie. To nie tak, że Sony daje kilka gier i MUSISZ we wszystkie zagrać (wiadomo, nikt nie zmusza). Po prostu starają się, by chociaż jedna trafiła w gust użytkownika, by
@Zioman: Wiem że nie wszystko muszę ograć ale często chcę, normalnie to bym raczej nie inwestował kasy w np. Giana Sisters, prawdę mówiąc nawet nie wiedziałem że ta gra w ogóle istnieje :) nie chodzi też o to że rzucam się na wszystko co darmowe czy to gra czy chleb w sklepie z wczoraja ale mimo że gry w różnych gatunkach a ja nie każdy gatunek lubię to jednak widać że
@Liquid_Snake: Może jak się przejesz (oby nie), to trochę przejdzie? Ja w sumie skończyłem wczoraj GTA V i daje jej trochę czasu na ostygnięcie (tak gdzieś do soboty wieczorem), by wrócić i może porobić poboczniaki ;)

Odnośnie Giana Sisters, ktoś się u nas ją zajmował . Jak nie będzie w co grać, albo najdzie ochota, to bym sprawdził sam
Z.....n - @Liquid_Snake: Może jak się przejesz (oby nie), to trochę przejdzie? Ja w s...