Wpis z mikrobloga

@miki4ever: @Rga79: Wypisałem transfery, które nie wypaliły. Idąc Twoim tokiem rozumowania, to przy każdym okienku coś się trafi, więc nie ma tematu. Mentalność kibica Lecha albo Wisły Kraków. Na 10 transferów zawsze jeden się trafi. Ogólnie Mioduski, to kumaty koleś, ale ma #!$%@? doradców i czasem sam nie wie co mówi.
@Guest15: @Rga79: No to jedziemy:

To sa transfery z ostatnich 2 lat. 16 udanych, 5 trudno ocenic, 6 nieudanych. Sorry, tu mamy 60% skutecznych transferow, nie wliczajac tych co jeszcze moga odpalic, jak Muci czy Jasur. Jak dla mnie to jest swietna skutecznosc, zwlaszcza, ze niektorzy jak np. Sanogo nie odpalili ze wzgledu na kontuzje.

Jak dla mnie ocena jest taka:

Udane:
Juranovic
Lopes
Mladenovic
Boruc
Kapustka
Holownia
Shabanov
Slisz
@Rga79: Tak, byl wypozyczony na pol roku, spelnil swoje zadanie. Pozniej mial kontuzje, ale ocenianie zle transferu tylko dlatego, ze Wieteska na kogos wskoczyl to absurd. Pilkarsko sie sprawdzil.
Co do Miszty to wiem to na bazie jego wystepow na wypozyczeniach, ale tez w sumie tych paru spotkan w Legii tez.

A nawet jakbys ich jako niepewnych liczyl, to nadal jest 23% nieudanych transferow, co jest IMO rewelacyjnym wynikiem.

Tak czy
@miki4ever: Miszta, to chyba wychowanek. Muci, Jasur, moim zdaniem można ich wrzucić w kategorię nieudane transfery. Przecież minęło już pół roku. Muci kopie się w czoło, a Jasur, to parodia na miarę Chukwu. Przypomnę, że Chuckwu dostał kontuzji, bo założył za małe buty. Jasur natomiast był osłabiony, bo był ramadan i nie jadł przez większość dnia.
Cholewiaka mi szkoda, bo początek miał naprawdę dobry, ale potem nie dostawał już za bardzo
@masterraziel: Nawet jakby wziac pod uwage to co piszesz(chociaz sie z tym nie zgadzam, Miszta to nie wychowanek IMO, tak samo Jasur, a zwlaszcza 20-letni Muci to nie sa jeszcze nieudane transfery), to nadal w najgorszym wypadku spadniemy do 50% udanych transferow i 30% nieudanych. To jest nadal swietna skutecznosc, a pisanie o 1 udanym transferze w roku nadal jest bzdura.
@miki4ever: Oczywiście udanych transferów jest dużo, większość. Ale zimowe okienko, to była katastrofa. Jeżeli rzeczywiście Muci i Jasur to są talenty, to może warto było by ich wypożyczyć, a nie trzymać na ławie, albo trybunach, bo tylko regularna gra da im pewnośc siebie. Ale tak szczerze, to zostawiłbym tylko Muciego na wypożyczenie, a Jasurowi podziękował. Sorry, Ramadan w tym roku wypada w kwietniu, czyli końcówka sezonu xD

Aha, Miszta jako 16-latek
@marcelus: Lepiej, żeby nie awansowali. Legia potrzebuje punktów do rankingu, a w LM raczej za wiele nie natrzaskają. Optymalna byłaby Liga Conference,bo tu powinni spokojnie wyjść z grupy i zrobić kilka ładnych punktów, tylko, że pewnie Mioduski będzie narzekał, że za mało kasy z tego będzie. Albo LE i celować w 3 miejsce, albo przy dobrym losowaniu, walka o 2 miejsce.