Wpis z mikrobloga

@PanKracy582: Nie umiem robić stron internetowych. Mogę Ci je zahostować ale napisać nie napisze XD. Poza tym od paru lat przyglądam się jak to wyglada i wszędzie latają takie same profile z tymi samymi zdjęciami. Ja nie wierze po prostu ze można być tak głupim i dawać się orżnąć…
  • Odpowiedz
@PanKracy582: @Qql3l3: @Kacorek: jakis czas temu dołączyłem do prywatnej grupy z "dojrzalymi Polkami" i już po mnogości zdjęć się skumalem, ze to wal. Nawet Polki nie są tak głupie, żeby znalazło się ich aż tyle i to w takim wieku, że już się ma rodzinę i myśli o reputacji, i to na całkiem duzym fp. Oczywiście fotki sugestywne. No ile dojrzalych Polek wrzucałoby coś takiego na fanpage prowadzony przez
  • Odpowiedz
Raz wrzuciłem im w komentach link do wyszukiwarki obrazów googlowej, zeby sobie zobaczyli, ze ta Polka juz wrzucala swoje to dokladnie to samo Twitterze pod jakimiś ruskimi i hamburgerowskimi tagami, ale dostałem tylko jednego lajka a Janusze spermili dalej.


@tempoconto: uf zalany tel zrobił dla mnie bełkot.

Chodziło mi o to, żeby sobie zobaczyli, że ta "Polka" już "wrzucała" swoje dokładnie to samo zdjęcie na Twitterze
  • Odpowiedz