Wpis z mikrobloga

@Migfirefox: zastanawiam się na ile to jest spekulacja na rynku z udziałem producentów a na ile rzeczywiste problemy. Z drugiej strony patrząc na zaopatrzenie w innych branżach to jest ciężko
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@FELIX90: no ja jestem z IT, to widzę co się dzieje u nas. Zamówione mamy monitory w marcu, i może będą w październiku. Laptopy z 14" matrycami w sensownej konfiguracji idą jak woda, a dostawy za kilka miesięcy. Karty graficzne to jeszcze osobna kwestia xD
@FELIX90: już ci to pisałem - linki i przelotki, gdzieś przy ustawieniu 12s jest to ściśnięte i nie zrzuca na 11.

Ja próbowałem kilka przerzutek, m.in. GX, X01 i XT M8100 na 3 różnych ramach - w mniejszym stopniu był ten problem, ale był lub pomagało tylko na kilka przejazdów.
@panato: nie jest ściśnięte, pancerz idzie w ramie, ma swobodę. Wierzę, że dwa sensowne serwisy by sobie z tym poradziły. Przerzutka poszła na gwarancję ale wiem, że i tak oddadzą mi z informacją, że pewnie moja wina albo i tak nic z tym nie zrobią.
@panato: Czyli mogę przy manetce z SX Eagle śmiało wrzucać przerzutkę Shimano m6100 albo m8100 bez żadnych kombinacji? Pytam, bo ceny przerzutek Srama to jakiś żart, a jakościowo dupy nie urywa.
@Cierpsanity: możesz mieszać przerzutki i manetki. Ale tak szczerze to manetka SX też jest biedna.

Sam latam na manetkach XT i SLX ze sramowskimi przerzutkami i działa to spoko, oprócz objawów, które mam takie same jak u OP-a - z 12 na 11 czasami nie chce zejść. No i muszę przerzutkę NX na coś innego zmienić, ale jakoś nie mogę się za to zabrać, stąd propozycja wyżej, że z chęcią w
@panato: działa!
GX działa! Jest cudownie.
Przy montażu przerzutki okazało się, że coś manetka nie bangla jak powinna. Założyłem używanego sxa ale w pełni sprawnego na kierownicę, nową linkę i wszystko w komplecie z gxem działa jak marzenie