Wpis z mikrobloga

Gdzie wam jeszcze trzeba napluc ??

Federacja Przedsiębiorców Polskich postuluje o ograniczenie dostępności do miejsc i usług dla osób niezaszczepionych przeciwko COVID-19. Wiceprzewodniczącym Rady FPP jest Wiktor Janicki, Prezes AstraZeneca Pharma Poland.
#koronawirus
  • 31
  • Odpowiedz
@Pajdoniusz: nie pytam się o twój chłopski rozum. jak sobie mam sam za siebie brać odpowiedzialność to proszę umożliwić mi kupno tej szczepionki, otrzymanie paragonu oraz kto jest ewentualnie odpowiedzialny za wystąpienie NOP nie podanego w załączonej do opakowania ulotce.
  • Odpowiedz
@Pajdoniusz: różnica między tobą a mną jest taka że ja siebie szanuje. Pamiętasz babkę która wylała na siebie wrzątek w mcdonaldzie i dostała odszkodowanie bo nie było napisane na kubku "uwaga wrzątek"? Ty zadajesz pytanie "czemu ona jest tak głupia że wylała na siebie wrzątek" a ja "czemu ktoś kto wprowadza na rynek wrzątek nie napisał, że on tam jest". Elo.
  • Odpowiedz
@wiem_wszystko: xDDD
masz jak byk chłopie wypisane jakie niepożądane skutki może mieć szczepienie i jakie jest tego prawdopodobieństwo, wszystko na tacy ładnie pięknie i jeżeli po kalkulacji ryzyka ci wychodzi, że nie warto to coś jest nie na miejscu gdzieś.
szansa że coś ci się stanie jest taka jak na to że dostaniesz kiedyś chociaż złotówke odszkodowania od mcdolanda.
obrazuje mi to trochę obraz antyszczepionkowca, który przeczyta o 1 sytuacji i
  • Odpowiedz
@wiem_wszystko: ten zespol na który po j&j umarła 1 osoba w USA ktore ma 360mln ludzi?
Nie no to rzeczywiście, wcale twoje podejscie nie jest głupie skoro tak.
Ciekawy jestem jak np. Jedzenie w sklepie kupujesz, bo nie ma na jabłku napisane ze nie ma w nim jakies choroby, albo w mięsie tasiemca
  • Odpowiedz
@Pajdoniusz: dlaczego mi ktos ma dawac odszkodowanie za cos co lezy w sklepie i kupuje to na wlasna odpowiedzialnosc? Jesli mieso bedzie stare moge je np. Oddac. Jesli idac twoim tokiem rozumowania to kazdy powinien sobie sam moc kupic szczepionke, wbic i uznac ze jest bezpieczny xd

Widac ze piszesz wszystko na chlopski rozum i nawet nie znasz regulaminu sklepy w ktorym robisz zakupy. Zwykly ignorant jestes do tego glupi:)
  • Odpowiedz
@wiem_wszystko: no właśnie

kupuje to na wlasna odpowiedzialnosc?

tak samo jak się szczepisz, ale ty tego nie pojmujesz
ciągle się powtarzasz z tym chłopskim rozumem a niczym tego nie podpierasz, brzmi jak jakiś syndrom sztokholmski z tym stwierdzeniem związany
  • Odpowiedz
@Pajdoniusz

ten zespol na który po j&j umarła 1 osoba w USA ktore ma 360mln ludzi?


Czy Ty w poprzednim komentarzu nie atakowałeś ludzi za dyletanctwo w statystyce, samemu teraz specjalnie upraszczając, żeby liczba wyglądała poważnie? Ha tfu na Ciebie. A z mojej analizy ryzyka wynika, że szczepienie mi się nie opłaca - i co?
  • Odpowiedz