Wpis z mikrobloga

Gdzie wam jeszcze trzeba napluc ??

Federacja Przedsiębiorców Polskich postuluje o ograniczenie dostępności do miejsc i usług dla osób niezaszczepionych przeciwko COVID-19. Wiceprzewodniczącym Rady FPP jest Wiktor Janicki, Prezes AstraZeneca Pharma Poland.
#koronawirus
  • 31
  • Odpowiedz
@wiem_wszystko: ten zespol na który po j&j umarła 1 osoba w USA ktore ma 360mln ludzi?

Nie no to rzeczywiście, wcale twoje podejscie nie jest głupie skoro tak.
Ciekawy jestem jak np. Jedzenie w sklepie kupujesz, bo nie ma na jabłku napisane ze nie ma w nim jakies choroby, albo w mięsie tasiemca

@Pajdoniusz: o jak się szybko zmienia narracja - już nie „skuteczne i bezpieczne” tylko „No
  • Odpowiedz
@Pajdoniusz: dlaczego uważasz, że nie umiem? Jestem zdrowym człowiekiem przed 30 rokiem życia, który przeszedł już chorobę. Wszystkie badania dotychczas jasno pokazują, że szczepienie jest większym ryzykiem niż nic nie robienie. Po co miałbym zabierać Ci drogocenną dawkę tej wody życia?
  • Odpowiedz
@yhbgrobdoivbvwamsv: masz wybór, albo zgony będą na takim poziomie jak były przed szczepionką, albo jak w Anglii gdzie bardzo mało osób umiera w stosunku do wcześniej, choć zakażen przybywa i ty wybierzesz 1 opcje rozumiem bo 1/100 000 000 szansy na śmierć?
SaMozAoRanie xDdDdd!!!11jedenjeden
  • Odpowiedz
@Pajdoniusz i co w związku z tym? Liczba przeciwciał nijak ma się do tego jak przebiegnie zakażenie xD ważne czy organizm jest w stanie je skutecznie produkować. Skąd Ty bierzesz swoje urojenia?
  • Odpowiedz