Wpis z mikrobloga

Ej, a pamiętasz jak rząd walczył z korona, wprowadzając godziny dla seniorów, skracajac dzień przez godziny policyjne, nie pozwolił ludziom pracować, co doprowadziło do ruiny ich biznesy, do biedy, do samobójstw, do zadluzen? Pamiętasz jak policja stała pod lokalami i utrudniala ludziom życie? Jak palowali ludzi na protestach? Jak wystawali mandaty w czasie jesienno-zimowym za brak maski na świeżym powietrzu? Pamiętasz jak siedziałes w domu jak Idiota 2 tyg w marcu 2020? Pamiętasz teleporady, bzdurne procedury kowidowe w szpitalach gdzie przez to zmarło więcej ludzi niż na kowid? Pamiętasz utrudniony dostęp do lekarzy?
#koronawirus
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wiem_wszystko: @Ko_Otu: zawsze się zastanawiam w jaki sposób tłumaczycie sobie to naganianie do szczepienia przez rządy różnych krajów, polityków, naukowców, lekarzy, media? Jak myślicie?
  • Odpowiedz
@wiem_wszystko: jeszcze o lasach zamkniętych pamiętamy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A dziś dalej żyje sobie chłopak z Krakowa, który dostał kilkanaście tys zł mandatu za przejazd rowerem po bulwarze
  • Odpowiedz
@wiem_wszystko: czytałem kilka dni temu, że obostrzenia mają być na takim samym lub wyższym poziomie. Źródła nie pamiętam ale obawiam się, że to bardzo prawdopodobne. Pewne jest że rząd nic miłego dla nas nie ogłosi. Zresztą 2 dni temu na głównej był wykop ze słowami szanownego Pana premiera że rządowy program szczepień zawiódł.
  • Odpowiedz
@wiem_wszystko: zresztą jak do tego wszystkiego maja się słowa i powolne kręcenie afery, że odmiana Delta jest o wiele bardziej groźna,albo sytuacja w Australii. Przecież widać na pierwszy rzut oka że to jest niezła bujda
  • Odpowiedz