Wpis z mikrobloga

skoro taki tuman potrafi ogarnąć taką wiedzę to nie są to trudne rzeczy


@Asfalt_Drobiowy: Widze ze wykopka już boli ze ktoś w życiu coś osiągnął i kreuje „ogarnianie trollingu” na wiedzę równą fizyce kwantowej XD zrozum typie ze jesteś nikim przy takich osobach jak ona a w rzeczywistym zyciu nikogo nie obchodzi jakiś niepełnosprawny trolling, otóż pisząc bzdury wystawiasz sobie laurkę pomyleńca. Dorośnij w końcu.
@Janusz_z_Rivii: @luukasz1905: @Euphor: Zawsze śmieszy mnie jak autyści z tej strony uważają, że całe internetowe gagi/żarty i internetowe życie krąży tylko wokół wykopu i reszta internetu od nich zgapia.

Teraz przepaliły im się styki jak okazało sie, że na tej grupie oprócz typowej matki polki siedzi dyrektor wielkiego banku w pojedynke zarabiając więcej niż cała rodzina wykopka i która jakby chciała to by takich gówniarzy wciągnęła nosem.

KEK XD
c**j mnie to obchodzi co ona by o mnie myślała, na pewno mało, sądząc po tym ze w ogóle znalazla sie na takiej grupie nie w celach kręcenia beki xD


@Asfalt_Drobiowy: Oczywiście „kręcenie beki” to zaszczytne zajęcie dla mężczyzny, wręcz osiągniecie świadczące o wysokim ilorazie inteligencji XD wy nawet sobie nie zdajecie sprawy jak przegraliście swoje życie XD
@AusserKontrolle: najlepsze kest to jak napisał niejaki @Asfalt_Drobiowy: cytuje:

no to zajebiście to świadczy o tych spółkach, ze zatrudniają babę która nie ogarnia prymitywnego trollingu xD


W tej chwili ta wypowiedz ma 78 plusów. Czyli cyk, my jesteśmy inteligentni bo ogarniamy trolling (XD) a babka tępa, byłbym lepszym dyrektorem banku niż ona XD te dzieci nigdy nie przestaną mnie zaskakiwać XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nawoja: no ona przynajmniej ma jakieś podstawy żeby mieć #!$%@? ego. Pewnie rzeczywiście jest bardzo samotna skoro z takim hajsem i pozycją siedzi na takiej rakowej grupie. Cena sukcesu