Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 110
Wolność, równość, demokracja, wolne media, Konstytucja, no chyba, że się nie zaszczepiłeś to c..j z Tobą i twoimi prawami. Ale ode mnie ta pani zapewne oczekuje, że będę bronił jej miejsca pracy przed zakusami JarKacza, bo wiecie, wolne media, cza bronić. Pracownik TVN wypowiedział się na temat szczepień ochronnych przeciw Covid. Ja tego serio nie rozumiem. Zaszczepieni a boją się zupełnie jakby ich szczepionka nie działała. Jakbym poszedł się zaszczepić to chyba po to, by już nie musieć się bać zarazy. Hurr durr odizolować was podludzie. Może to wy się odizolujcie od reszty, skoro tak panicznie się boicie? #tvn #bekazlewactwa #koronawirus #szczepienia #zamordyzm
Pobierz Qba1996 - Wolność, równość, demokracja, wolne media, Konstytucja, no chyba, że się ni...
źródło: comment_1626191816N3avhWlPxvqQ8izcpbgG5S.jpg
  • 14
Ale ode mnie ta pani zapewne oczekuje, że będę bronił jej miejsca pracy przed zakusami JarKacza, bo wiecie, wolne media, cza bronić.


@Qba1996: xD
Myslenie rodem jak Żyd, który podczas II wojny #!$%@? Żydów w jego kamienicy, bo nie lubi sąsiada.
W takim razie oni myślą podobnie jak ty. Po co mają wspierać niezaszczepionych i "oświeconych" skoro ci mają ich w dupie? ¯\_(ツ)_/¯

Trzeba było iść na wybory i wybrać antyszczepionkowe