Wpis z mikrobloga

gdyby ziścił się największy i najbardziej "realny" strach prawaków czyt. rosja albo niemcy znowu by najechały polskę to bronilibyście kraju?
jak dla mnie opcja 2 albo 4 (ewentualnie 3)
#neuropa #konserwy #marszniepodleglosci #konfederacja #nacjonalizm #patriotyzm

co zrobisz kiedy wybuchnie wojna na terenie polski?

  • zgłoszę się do jednostki i będę dzielnym wojakiem 10.2% (9)
  • prościutko do więzienia (ew. chwila na gigancie) 4.5% (4)
  • magik 2.3% (2)
  • próbuję uciekać i być gdzieś uchodźcą 83.0% (73)

Oddanych głosów: 88

  • 15
@Paczelokinka: no co Ty przecież to trzeba mieć faktycznie jakieś niepełnosprawności mocne, żeby dostać bez znajomości najgorszą kategorię xd jak byłem 10 czy 11 lat temu na komisji to mimo różnych mniejszych wad i tak dostałem A xd jak tak sobie myślę to nie znam nikogo chyba kto nie dostał A
@fiman: Dezercja jest dla trepów gorsza niż wejście w niewolę mam wrażenie. Za dezercję z wojaka dostałbyś po cichu kulką w łeb. Najlepiej albo dawać nogę od razu na zachód od Wisły i sru do morza i promem na Szwecję albo do Rumunii ¯\_(ツ)_/¯
@Wlasciciel_prawakow: Po co im tak nic nie znaczący kraj jak Polska. To już lepiej dla nich by było zająć Ukrainę bo jest dostęp do Morza Czarnego czy Gruzję bo stamtąd otwierają się kierunki na Armenię, Turcję i Bliski Wschód, a Bałtyk strategicznie nic nie znaczy bo cieśniny Duńskie nie pozwalają na jakiekolwiek poważne działania na Bałtyku
@Wlasciciel_prawakow: Właściwie pójście na wojnę to dobry sposób na samobójstwo. Ktoś odwali robotę za ciebie. Nie uważam, żeby moje życie obiektywnie miało jakąś realną wartość, a tak przynajmniej może moja śmierć miałaby jakieś znaczenie. Może nawet daliby mi order. Pośmiertny co prawda, ale zawsze jakiś. Zapisałbym się do armii.
@Wlasciciel_prawakow: Kto powiedział że w randomowej chwili. Zawsze możesz się wystawić jakies szalonej akcji z małą szaną przeżycia. A co do czucia to najwyzej kilka sekund różnicy. Maks minuta by zrobić sobie rachunek sumienia przed śmiercią.